Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (http://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 9

Novinky CYKLOŠVEC 24. týden 201822.06.2018

Rádi bychom vás informovali, že jsme na sklad doplnili před vysvědčením oblíbené modely dětských kol GalaxyLYRA 24" - fialovátyrkysováPAVO 24" - žlutázelená a BMX model - SPOT.  Na skladě jsou i další dětská kola Galaxy, která doporučujeme na vysvědčení jako vhodný dárek. Např. Aries 24", Ruby 24", Myojo 20" a Myojo AF 20" jsou nyní v akčních cenách.

pokračování článku

Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu19.06.2018

Při přechodu z dvacítkového na čtyřiadvacítkové kolo jsme již při výběru pozornější. Dítě nám dorostlo, bicykl bere více vážně a my bychom mu chtěli dopřát to nejlepší. 

pokračování článku

Stevens E-Wave 2018 27.5" - Modrá síla12.06.2018

Stevens má pro bicykly s elektropohonem speciální katalog, kde najdeme opravdu všechny kategorie. V nabídce vynikají atraktivní celoodpružené stroje s pohony Shimano Steps, tam se tento motor nejlépe hodí kvůli kompaktním rozměrům, ovšem elektro hardtailům Stevens dominuje výhradně osvědčený Bosch. I zde je z čeho vybírat, buď robustní konstrukce s širokými pluskovými plášti, nebo třeba elektrokola více laděna do XC klasiky a to je zrovna elektrokolo s názvem E-Wave.

pokračování článku

Galaxy Pioneer 5.0 201801.06.2018

Výhodou jsou dlouholeté zkušenosti s výrobou bicyklů, domácí prostředí, kdy Galaxy rychle reaguje na potřeby českých zákazníků a také portfolio značek, které u nás zastupuje firma CykloŠvec, které Galaxy patří.  Ty se pak objevují jako komponenty kol Galaxy a zvyšují tak úroveň osazení.

pokračování článku

Elektrokola TOTEM v prodeji31.05.2018

V nabídce CYKLOŠVEC najdete nová elektrokola pod celosvětově zavedenou značkou Totem. Nyní jsou montovaná také v České republice. Aktuální nabídka zahrnuje modely elektrokol se středovými i zadními motory. Zajímavá jsou např. elektrokola Totem Daily a Course pánský i dámský se středovým motorem v ceně do 30 990 Kč. Novinkou pro letošní rok jsou Eagle 27,5", Montana 28" oba se středovými  motory Bafang Max Drive a Falcon 29" s motorem Comp.

pokračování článku

Galaxy Mikron 2018 – Černý elegán31.05.2018

Krosová a trekkingová kola jsou stálicemi našich měst a cyklostezek. Specialistou na kvalitní bicykly střední a nižší třídy  je značka Galaxy.

pokračování článku

CYKLOŠVEC přijme prodavače, mechanika do Písku i do Vlašimi30.05.2018

Přijmeme prodavače - mechanika do prodejen CYKLOŠVEC v Písku i ve Vlašimi. Hledáme také skladníka do velkoobchodního skladu v Písku. Nástup možný ihned i na vedlejší pracovní poměr.

pokračování článku

Foto ze Světového poháru MTB v Novém Městě na Moravě 201828.05.2018

Na Světovém poháru MTB 25. - 27.5. na stánku CYKLOŠVEC byl velký zájem o nová kola Stevens, Galaxy i Totem i o novinky CatlikeFOX, Kenda, Nexelo, KMC, Cyklostar aj. z naší nabídky.

pokračování článku

Test Stevens Izoard Pro25.05.2018

Tento zcela přepracovaný model se však nachází skoro až na jejím opačném konci, neboť je tím cenově nejdostupnějším na celokarbonovém rámu. Abychom byli přesní, druhým nejdostupnějším, neboť pod ním nalezneme ještě Izoard se sadou Shimano 105 a cenovkou pod padesátitisícovou hladinou. Námi zkoušená varianta s dodatkem Pro a kompletní „mechanickou“ ultegrou je o nějakých deset tisíc dražší, nicméně oba modely spojuje konstrukčně identický rám.

pokračování článku

Stevens Jura ES 2018 - Nekompromisní vládce trailů23.05.2018

Vyšlechtěný stroj Stevens Jura Carbon Team na elektronickém XTRku si vede výborně nejen ve Světovém poháru. Hliníkové ES je jeho trochu skromnější bratr, který jinak oplývá stejnými výhodami shodného systému pružení. Mimořádné jízdní vlastnosti modelové řady Jura by mohl potvrdit například mistr světa v cyklokrosu Mathieu van der Poel a další světoznámí jezdci, kteří dokázali s Jurou vystoupat až na stupně vítězů těch nejvýznamnějších MTB závodů Světového poháru.

pokračování článku
1 2 3 4 ... 9
powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze