Elektrokola TOTEM v prodeji13.02.2018

V nabídce CYKLOŠVEC najdete nová elektrokola pod celosvětově zavedenou značkou Totem. Nyní jsou montovaná také v České republice. Aktuální nabídka zahrnuje modely elektrokol se středovými i zadními motory.

pokračování článku

Test Stevens Super Prestige 12.02.2018

Německá značka Stevens je dlouhé roky ověnčena vavříny z nejprestižnějších světových závodních tratí. My jsme otestovali úplně nový „CX“ topmodel Super Prestige Disc. Hmotnost rámu pod jeden kilogram, čtyři sta gramů vážící přední vidlice a famózní tuhost při záběru - přesně na takovémto kole se vyhrávají největší závody planety!

Pošlete FOX na servis do Písku!09.02.2018

Jednou ročně je doporučovaný servisní termín při běžném užívání vidlice a tlumiče FOX. Proto by se servisní intervaly na vidlice a tlumiče FOX měly pohybovat cca v řádu jednoho roku, a to je také často doba, kdy většina zákazníků např. mění řetěz. Zaměřte se mimo výměny řetězu také na správnou funkci odpružení a jeho servis, který nyní provádíme v našem autorizovaném servisním centru FOX CYKLOŠVEC ve zkrácených dodacích lhůtách.

Navštivte skiservis a půjčovnu lyží a snowboardů v prodejnách CYKLOŠVEC09.02.2018

Na naší prodejně ve Vlašimi je nový stroj TFA SHARK 340 Digital, určený k broušení a úhlování lyží a snowboardů. Nabízíme i skiservis v Písku. Provozujeme i půjčovnu lyží a snowboardů.

Foto z mistrovství světa v cyklokrosu ve Valkenburgu09.02.2018

Na mistrovství světa v cyklokrosu ve Valkenburgu si opět výborně vedli závodníci na kolech Stevens. Sanne Cant podruhé v řadě získala titul mistryně světa.

Tretry Catlike Sirius MTB29.01.2018

Pokud však zvolíme španělskou klasiku s názvem Catlike, rozhodně neprohloupíme. Tretry pojmenované Sirius MTB jsou velmi zdařilým skloubením sportovního naturelu s nadstandardní odolností i komfortem, jehož míru doceníme třeba při bikemaratonském nasazení, tedy při mnohahodinovém pobytu v sedle.

Foto z mistrovství ČR 2018 v cyklokrosu v Mladé Boleslavi15.01.2018

Na mistrovství ČR v cyklokrosu v Mladé Boleslavi dojela 3. Nikola Nosková a 4. Magdalena Mišoňová /obě na kolech Stevens/. Mezi muži Emil Hekele /Stevens Bikes - Emilio sport/ obsadil pěkné 5. místo na Stevens Super Prestige a v tretrách Catlike Whisper MTB. Druhý dojel dojel Jan Nesvadba a čtvrtý Tomáš Paprstka /oba Expres CZ Kolín v přilbách a tretrách Catlike Whisper a s řetězy KMC/

Vyhrajte Stevens Jura v soutěži Skládejte s Velem15.01.2018

Soutěž začíná ve Velu 1/2018 a končí ve Velu 11/2018, celkem tedy čítá deset kol. Vyhrajte Stevens Jura v ceně 64 790 Kč v soutěži Skládejte s Velem!

Foto z Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Kolíně15.01.2018

V Kolíně se jel závěrečný závod Českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu, který se jel i jako mistrovství ČR kategorií mládeže. Mistrovského závodu v kategorii žáků se zůčastnilo 71 (!) mladých adeptů cyklokrosu. Libor Švec /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel na 44. místě.