Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Galaxy CykloŠvec Stevens team v říjnu

Jiří Reeh bude reprezentovat ČR na Stevens bikes na mistrovství světa gravelbiků 8.10. v Itálii. Andrea Drengubáková vyhrála závěrečný závod sezóny Blinduro MTB na Karolince mezi ženami nad třicet let a zvítězila celkově v seriálu Blinduro 2023.

V závodě do vrchu Svatobor Tour v Sušici dojel 7. Petr Souklup a vyhrál mezi muži nad 50 let, Michal Janeček skončil celkově 10. a 4. mezi muži 40 - 50 let . Petr i Michal jsou tradičními účastníky závodu, když nevynechali žádný ročník od r. 1999.

Vít Čenovský zdolal Vrchařská koruna Jižních Čech.

Miroslav Kvasničák dojel v 2. závodě TBC Série v Bernarticích 7. mezi muži B 30 -39 let.

Jiří Reeh absolvoval v přípravě na MS gravelů na Stevens Super Prestige i výjezd na Passo Stelvio.

Andrea Drengubáková vyhrála závěrečný závod sezóny Blinduro MTB na Karolince mezi ženami nad třicet let a zvítězila celkově v seriálu Blinduro 2023.

Ve štafetovém závodě kanoistů, běžců a cyklistů EXTREME CHALLENGE v Sušici Jiří Reeh na Stevens Bikes Sonora ES v týmu High Point skončil na 2. místě a Michal Janeček na 6. místě.

Tandem Vít Čenda Čenovský a Rostislav Charvát /Galaxy CykloŠvec Stevens/ absolvovali závěrečný závod MTB sezóny Author ČT cup v Jizerských horách. Čenda popisuje podrobně závod zde.