Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 16

Totem Montana Lady05.10.2018

Jedná se o praktický cestovní stroj s univerzálním použitím. Popisovaná dámská varianta působí velmi elegantně a není bez zajímavosti ani z bližšího pohledu. Totem Montana pohání středový motor Bafang Max Drive, jedná se o velmi účinný pohon renomovaného výrobce. Nechybí torzní sensor šlapání, který identifikuje, jakou sílu do pedálů dáváte a podle toho přizpůsobí pomoc motoru. Řazení pracuje se speciální součástkou s názvem Gearsensor, ten zvyšuje účinnost řazení a eliminuje rázy

pokračování článku

Test Cykloservisu - Galaxy 2019 Skylab 3.006.09.2018

Máme zde jednoho z prvních zástupců modelového roku 2019, a sice cenově vyloženě dostupný 29“ hardtail jihočeské značky Galaxy. S cenovku 14 490 korun sice náleží k nejlevnějším strojům, které kdy prošly naším testem, ale současně musíme hned dodat, že posuzování pouze podle cenovky může být trochu zavádějící. Model Skylab 3.0 je totiž svým základem až nečekaně sportovní, což platí jak o geometrii a některých nadstandardních komponentech, tak o designu. Za čtrnáct tisíc zkrátka příjemné svezení.

pokračování článku

Galaxy Aries 24“ 2018 - Ověřená kvalita za akční cenu19.06.2018

Při přechodu z dvacítkového na čtyřiadvacítkové kolo jsme již při výběru pozornější. Dítě nám dorostlo, bicykl bere více vážně a my bychom mu chtěli dopřát to nejlepší. 

pokračování článku

Stevens E-Wave 2018 27.5" - Modrá síla12.06.2018

Stevens má pro bicykly s elektropohonem speciální katalog, kde najdeme opravdu všechny kategorie. V nabídce vynikají atraktivní celoodpružené stroje s pohony Shimano Steps, tam se tento motor nejlépe hodí kvůli kompaktním rozměrům, ovšem elektro hardtailům Stevens dominuje výhradně osvědčený Bosch. I zde je z čeho vybírat, buď robustní konstrukce s širokými pluskovými plášti, nebo třeba elektrokola více laděna do XC klasiky a to je zrovna elektrokolo s názvem E-Wave.

pokračování článku

Galaxy Pioneer 5.0 201801.06.2018

Výhodou jsou dlouholeté zkušenosti s výrobou bicyklů, domácí prostředí, kdy Galaxy rychle reaguje na potřeby českých zákazníků a také portfolio značek, které u nás zastupuje firma CykloŠvec, které Galaxy patří.  Ty se pak objevují jako komponenty kol Galaxy a zvyšují tak úroveň osazení.

pokračování článku

Galaxy Mikron 2018 – Černý elegán31.05.2018

Krosová a trekkingová kola jsou stálicemi našich měst a cyklostezek. Specialistou na kvalitní bicykly střední a nižší třídy  je značka Galaxy.

pokračování článku

Test Stevens Izoard Pro25.05.2018

Tento zcela přepracovaný model se však nachází skoro až na jejím opačném konci, neboť je tím cenově nejdostupnějším na celokarbonovém rámu. Abychom byli přesní, druhým nejdostupnějším, neboť pod ním nalezneme ještě Izoard se sadou Shimano 105 a cenovkou pod padesátitisícovou hladinou. Námi zkoušená varianta s dodatkem Pro a kompletní „mechanickou“ ultegrou je o nějakých deset tisíc dražší, nicméně oba modely spojuje konstrukčně identický rám.

pokračování článku

Stevens Jura ES 2018 - Nekompromisní vládce trailů23.05.2018

Vyšlechtěný stroj Stevens Jura Carbon Team na elektronickém XTRku si vede výborně nejen ve Světovém poháru. Hliníkové ES je jeho trochu skromnější bratr, který jinak oplývá stejnými výhodami shodného systému pružení. Mimořádné jízdní vlastnosti modelové řady Jura by mohl potvrdit například mistr světa v cyklokrosu Mathieu van der Poel a další světoznámí jezdci, kteří dokázali s Jurou vystoupat až na stupně vítězů těch nejvýznamnějších MTB závodů Světového poháru.

pokračování článku

Fotogalerie Stevens Izoard Pro15.03.2018

Kompletně inovovaný Izoard nadchne kombinací tuhosti a jízdního komfortu, přitom je cenově nejdostupnějším silničním modelem značky Stevens na celokarbonovém rámu. Námi zkoušená varianta s dodatkem Pro a kompletní „mechanickou“ ultegrou vsadila na velmi přátelskou geometrii, která nevyžaduje nepřetržité soustředění a okamžitě padne do ruky, ať už patříme mezi hodně zkušené či naopak začínající silničáře.

pokračování článku

Stevens Sentiero 2018 – Moderna v retro stylu23.02.2018

V kategorii sportovních hardtailů Stevens má Sentiero pevnou pozici již mnoho let. Jméno zůstává, ovšem kolo se postupně s dobou mění k lepšímu. Poslední verze pro rok 2018 dostala exkluzivní podobu, atypickou i pro značku Stevens. Loňskou modro – černou barevnou kombinaci nahrazuje nový design, ve kterém Sentiero vypadá velmi atraktivně. 

pokračování článku
1 2 3 4 ... 16
powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze