Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Závody
Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 7

Okolo jižních Čech 2023

10. ročník mezinárodního cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech se jel s podporou CYKLOŠVEC a Stevens Bikes. Na neutrálních vozech najdete kola Stevens Izoard a Arcalis. Team Novo Nordisk startoval v přilbách Catlike.

pokračování článku

STEVENS CYKLOKROS KUKLE

Stevens CykloŠvec Písek vás zve na tradiční závod TBC série STEVENS CYKLOKROS KUKLE v sobotu 23.9.2023 do Píseckých hor.

pokračování článku

Stevens G. Benedikt Soběslavský MTB maraton 2023

Stevens G. Benedikt Soběslavský MTB maraton - finálový závod seriálu Jihočeský MTB pohár 2023 v sobotu 2.9. na delší trati 48 KM yhrál Miloš Doubek v Kempu Plovárna Soběslav.

pokračování článku

STEVENS MTB VÍKEND 2023

Cycling team STEVENS CYKLOŠVEC PÍSEK pořádal 8.ročník MTB závodů STEVENS MTB VÍKEND - Memoriál Jiřího Vinklera v pátek 23.6. závod dvojic a v sobotu 24.6. STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE – Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023.  

pokračování článku

CHOUSTNÍK RACE 2023 - Pocta Pacovské Vrchovině29.05.2023

V neděli 28.5. se konal silniční závod CHOUSTNIK RACE 2023, který se jel jako Mistrovství JAL 2023 a byl i součástí UAC.

pokračování článku

MTB tankodrom Oldřichov

V Oldřichově u Písku jel první závod seriálu Jihočeského MTB poháru 2023 - MTB tankodrom Oldřichov, který pořádal Junior cycling projekt team.

pokračování článku

Stevens G. Benedikt Soběslavské okruhy 46. ročník

G. BENEDIKT ŠVEC CYKLOTEAM ŽELEČ a město Soběslav uspořádaly v sobotu 7. 4. 2023 největší závod v silniční cyklistice pro ženy a mládež na jihu Čech - Carla kriterijní liga. Závod je konaný pod záštitou Českého svazu cyklistiky. Stevens G. Benedikt Soběslavské okruhy 46. ročník byl jako vždy doplněn také o kategorii muži elite a jel se s podporou CYKLOŠVEC a Stevens bikes

pokračování článku

Mistrovství ČR v cyklokrosu 2023 v Mladé Boleslavi

Mistrem ČR mezi muži se stal Michael Boroš a druhý dojel Matyáš Kopecký (Novo Nordisk) na Stevens s Catlike. Dobře si vedli i další závodníci na Stevens 5. Adam Ťoupalík (Elkov Kasper), 13. Robert Hula (Express CZ Tufo Team Kolín) . Mezi juniory dojel 4. František Hojka (Express CZ Tufo Team Kolín) +1:00 na Stevens bikes.

pokračování článku

Velká cena města Kolína v cyklokrosu 2022

Velká cena města Kolína v cyklokrosu 2022 se jela s podporou CYKLOŠVEC, Stevens bikes, Cyklostar aj. Řada jezdců startovala na Stevens bikes. Nejlépe z nich se dařilo mezi muži elite Adamu Ťoupalíkovi, který skončil 3. a celkově vede seriál Toi Toi Cup. 6. dojel Belgičan Ingmar Uytdewilligen a 7. Robert Hula /Expres CZ - Tufo Team Kolín/. Mezi juniory dojel 2. úřadující mistr republiky František Hojka a 5. Daniel Rubeš /oba na Stevens s KMC z pořádajícího Expres CZ - Tufo Team Kolín/.

Videa ze závodu na https://www.facebook.com/BikeStream.cz

TBC Série 2022 v Bílsku

Závěrečný závod TBC Série 2022 v Bílsku vyhrál Tomáš Bakus /ČEZ Cyklo Team Tábor/, druhý dojel Josef Hořejší /Jája - Grill Míšov Team/ a třetí Radek Koblic /Hello CTW/. Tomáš Kudlák /Galaxy CykloŠvec Stevens/ na Stevens dojel 7. mezi muži A.

pokračování článku
1 2 3 4 ... 7
Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze