Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Světový pohár v cyklokrosu v Táboře 2022

Světový pohár v cyklokrosu v Táboře 2022 byl úspěšný pro závodníky na na Stevens. Tradičně jsme na stánku CYKLOŠVEC v Táboře představili novinky Stevens Bikes CZ/SK, Galaxy bike, Catlike, NexeloFOXKenda, Totem a dalších značek, které dovážíme do ČR a SR.

Annemarie Worst dokázala udržet formu z Fayetteville a odvezla si domů 3. místo. Pro Emiela Verstryngeho (Crelan-Fristads) to byl první závod Světového poháru v sezóně. Ve třídě U23 by skončil třetí. V top 10 skončily také týmové kolegyně Annemarie - Inge van der Heijden (8.) a Aniek van Alphen (9.).  V závodě mužů do 23 let obsadil 20letý Belgičan Emiel Verstrynge 3. místo na stupních vítězů. Porazili ho pouze vítěz Thibau Nys a druhý Jente Michels. Emielův týmový kolega z Crelan-Fristads a úřadující mistr světa U23 Joran Wyseure obsadil 4. místo.

V závodě mužů Elite aktuální vicemistr Světového poháru Laurens Sweeck po dvou 2. místech ve Waterloo a Fayetteville zůstal těsně pod stupni vítězů a musel se spokojit se 4. místem v Táboře. Jens Adams (Chocovit Cycling Team) skončil na 6. místě a Robert Hula 26. /stejně jako jeho oddílový kolega František Hojka mezi juniory. Info a foto Stevensbikes.de zde