Totem EAGLE17.10.2018

Eagle je v katalogu značky Totem zástupcem horského elektrokola se středovým pohonem Bafang Max Drive

pokračování článku

Velký výprodej kol Stevens 2017-18 16.10.2018

Před několika dny jsme zahájili velkou čistku skladu – stávající modely kol musí uvolnit místo nové kolekci.

Velká cena města Veselí nad Lužnicí 14.10.201815.10.2018

Velká cena města Veselí nad Lužnicí se jela s podporou CYKLOŠVEC. Hlavní cenou v tombole pro žáky základních škol bylo horské kolo Galaxy, které vyhrála Kristýna Nováková. Mezi muži elite vyhrál Tomáš Paprstka a třetí dojel Lukáš Smola.

TOI TOI Cup Jičín15.10.2018

Výborně si vedli opět závodníci na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike. Na Stevens Belgičan Wietse Bosnans dojel druhý a Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ osmý.

Mezi juniory zvítězil Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/

Stevens Volyňský cyklokros 10.11.201811.10.2018

Zveme všechny příznivce cyklistiky na 7. ročník již tradičních podzimních závodů.

Emil Hekele opět dominoval na Slovensku10.10.2018

V neděli 7.10  se jel v Rakové u Čadci 3. díl Slovenského poháru v cyklokrosu, který byl mimo jiné zařazen do UCI kalendáře. Tak jako minulý týden v Levoči na něm dominoval český závodník Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ na Stevens Super Prestige.

Marzocchi v rytmu Fox - článek z časopisu CYKLOSERVIS09.10.2018

Italská značka Marzocchi je na poli odpružení historickou legendou a jen málokdo nemá v paměti její modely 888 či 66, které psaly historii moderního freeridu a sjezdu na přelomu tisíciletí. Přečtěte si článek a rozhovor z časopisu Cykloservis.

Výsledky jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens v Galaxy Stevens sérii 201808.10.2018

Výborně si vedli závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens v závodech Galaxy Stevens série 2018. V celkovém pořadí vyhrál mezi muži A už potřetí v řadě Lukáš Smola a druhý skončil Tomáš Kudlák. Mezi muži nad 40 let zvítězil Jan Putschögl /všichni GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/.

Foto z Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku08.10.2018

V Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku byla opět vidět řada jezdců na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike. Mezi juniory na Stevens dojel 2. Pavel Bittner a 3. Jakub Ťoupalík