1 2 3 4 ... 37

Novinky CYKLOŠVEC 25. týden21.06.2022

Představujeme novinky na našem skladu. Na sklad dorazila další zásilka kol Stevens z německého Hamburgu, která můžete objednávat na našem webu. Dále jsme na sklad doplnili zboží M-WAVE, Kenda, VeloR.S.P., Cyklostar. Časopis Cykloservis uveřejnil test gravelu Stevens Prestige

pokračování článku

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Memoriál Jiřího Vinklera v Kuklích19.06.2022

Memoriál Jiřího Vinklera v Kuklích u Tálína na trati 45 km vyhrál Michal Zápotocký /Čistý sport/ před Tomášem Košťálem /SK Biketime Bulls Písek/ a Zdeňkem Tomečkem /GS cyklo team Jistebnice/. Na kratší trase 30 km vyhrál Ondřej Sova /MTB Šumava Riders/. Závod byl úspěšný i pro Galaxy CykloŠvec Stevens team. Olda Míka vyhrál mezi muži 50 - 59 let, Petr Soukup dojel 3. mezi muži 40 - 59 let, Tomáš Kudlák 4. mezi muži 18 - 29 let, Tomáš Čech 8. mezi muži 40 - 59 let.

Jan Koller na Stevens v prodejně CYKLOŠVEC Písek17.06.2022

Na STEVENS E-INCEPTION AM 8.7 GTF vybaveným pohonem Shimano EP8 jezdí Shimano ambasador Jan Koller, který je s 55 góly historicky nejlepším střelcem české i československé fotbalové reprezentace. V naší prodejně CYKLOŠVEC v Písku, kde najdete Shimano Service Center natáčel nové video, na které se můžete podívat.

Stevens Jihočeský MTB pohár v Salačově Lhotě vyhrál Tomáš Bakus11.06.2022

Stevens Jihočeský MTB pohár v Salačově Lhotě vyhrál Tomáš Bakus /ČEZ Cyklo Team Tábor/ ve spurtu vedoucí dvoučlenné skupiny před Jiřím Reehem /Galaxy CykloŠvec Stevens/. Stevens Jihočeský MTB pohár pokračuje 3. závodem 18.6. v Kuklích

Novinky CYKLOŠVEC 23. týden10.06.2022

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek Progress, Galaxy, Stevens, FOXDoplnili jsme další díly Shimano, které najdete v nových zajímavých cenách. Nabízíme i kvalitní komponenty S-RIDE – měniče, řazení, přesmykače, kazety aj., které jsou kompatibilní se Shimanem. Nové akční ceny na pulsmetry a cyklocomputeryČasopis Velo č.4. uveřejnil test Stevens Sonora GX AXS Rychlost jako stavební prvekČasopis Cykloservis č. 8. uveřejnil test Thermo brašna NexeloSTEVENS SONORA GX AXS byla představena na MTBS.CZ

Novinky CYKLOŠVEC 22. týden02.06.2022

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek Galaxy, Stevens, Catlike, Deda, Visitor, Progress aj. Doporučujeme nová krosová kola Galaxy 2022 Elara a další dětská kola Visitor

Časovka Vlašim - Kuňovice - Vlašim 5.6.202201.06.2022

Zveme Vás na tradiční silniční časovku do Vlašimi v neděli 5.6. 2022 v 10 hod., která se jede na trase Vlašim - Kuňovice a zpět
délka trati: 16 km
místo startu a cíle: Vlašim autobusová zastávka nad vrátnicí Sellier a Bellot
přihlášky: 9:00 -10:00
startovné: 50 Kč
startují: žáci a žákyně: 12-15 let - horská a silniční kola, junioři a juniorky: 15-18 let - horská a silniční kola, ženy a muži
Pořadatel: Spartak CykloŠvec Vlašim, ředitel závodu Jan Valla, vrchní rozhodčí: Mgr Jiří Říha

Novinky CYKLOŠVEC 21. týden28.05.2022

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili značky Kenda, M-Wave, Nexelo, KMC, CykloStar, Fox aj. Na skladě přistály i vidlice Marzocchi Bomber v mnoha provedeních pro 29 i 27,5" kola. Pro trailové a all mountain jezdění je určen model Z2, pro drsnější použití na enduro kolech model Z1 dodávaný i ve verzi COIL s vinutou pružinou. Doporučujeme nově naskladněná kola Galaxy 2022 Skylab 29", Unity 29“, Kvant 27,5“ a Pavo 24“ a oblíbené koloběžky a odrážedla GalaxyPříští týden dovezeme krosová kola Galaxy 2022 Elara a další dětská kola Visitor.

Novinky FOX 21. týden27.05.2022

Na sklad jsme doplnili většinu variant teleskopických sedlovek FOX Transfer2 oblíbených pro svou spolehlivost a skvělou funkci, stejně tak jako novinky Transfer SL určené pro XC a Gravel kola. Pro gravel kola je určena i novinka pro rok 2022 – vidlice určená speciálně pro štěrkolety – model 32TC. Dorazily i dlouhodobě nedostupné pružiny pro tlumiče jak ve standardním černém tak lehkém SLS provedení. Další novinkou jsou závodní XC vidlice 32 Step Cast Remote s již instalovaným dálkovým lockoutem s páčkou na řídítkách. Doplněny byly i vybrané chybějící délky nových tlumičů všech kategorií od XC až po Enduro/sjezd.

Jiří Reeh dojel 3. v Českém poháru XCO na Zadově22.05.2022

Nová posila teamu Galaxy CykloŠvec Stevens Jiří Reeh na Stevens Sonora ES vybojoval v Českém poháru horských kol - Cross Country na Zadově, který se jel s podporou Stevens Bikes 3. místo v závodě Masters. Gratulujeme!

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze