Novinky CYKLOŠVEC 33. týden14.08.2020

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme naskladnili produkty Nexelo, KMC, Ferdus, Shimano, Galaxy, Stevens aj.

pokračování článku

Stevens Jihočeský MTB pohár 2020 - 2. závod Chýnov08.08.2020

2. závod Stevens Jihočesého MTB poháru v Chýnově na trati 47 km vyhrál Miloš Doubek před Lukášem Smolou, který závodí na Stevens Sonora a Ivanem Rybaříkem. Petr Soukup /Galaxy CykloŠvec Stevens/ vyhrál na trati 25 km mezi muži 40 -59 let a celkově dojel 3.

Pozvánka na testování kol, elektrokol, elektrokoloběžek, skútrů a vozíků v Písku 30.- 31.7.202028.07.2020

Zveme Vás na testování kol, elektrokol, elektrických koloběžek, skútrů a vozíků Stevens, Galaxy, Totem, Orbea, Crussis, Bluetouch, Elektropower a Selvo u prodejny CYKLOŠVEC, U Hřebčince 2509. Lze otestovat i novinku v sortimentu elektrické koloběžky, skútry a vozíky Elektropower, Bluetouch a Selvo. V sobotu 1.8. nás najdete na Zadově na testovacím stánku Orbea na závodech Kolo pro život.

Novinky CYKLOŠVEC 31. týden28.07.2020

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme naskladnili nové blatníky Simpla, brašny Vape, elektrokola Totem, sportovní výživu Penco, řetězy KMCdíly a doplňky M-Wave, Nexelo aj.

Galaxy CykloŠvec Stevens team závodí na silnici i MTB 26.07.2020

Závodní cyklistická sezóna jede už naplno a závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu závodí na silnici i MTB. Petr Soukup vyhrál a Olda Míka /oba Galaxy CykloŠvec Stevens team/ dojel druhý v MTB kritériu Okolo Hradeb v Písku mezi muži nad 50 let.

Novinky CYKLOŠVEC 29. týden14.07.2020

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme naskladnili koloběžky a odrážedla  Galaxy v nových barvách, díly Shimano, Nexelo, vidlice a tlumiče Fox 2021, brašny Vape aj.

Mistrovství ČR MTB 2020 v Peci pod Sněžkou13.07.2020

Mistrovství ČR MTB XCO v Peci pod Sněžkou se jelo s podporou CYKLOŠVEC, Stevens, KMC aj. Štafety: 2. místo pro Expres CZ - Tufo Team Kolín. V XCO dojela 2. Tereza Tvarůžková a 7. Tomáš Paprstka. V závodě do vrchu vyhrál Tomáš Paprstka s Catlike, Fox a KMC a 2.Tereza Tvarůžková mezi ženami /Expres CZ - Tufo Team Kolín/.

Novinky CYKLOŠVEC 26. týden29.06.2020

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme naskladnili produkty Kenda, M-Wave, Cyklostar, Penco aj. Nové pláště Kenda Pinner jsou vyvinuty s pomocí jezdce Aarona Gwina. Novinkou jsou také přídavné sedačky k oblíbeným elektrokoloběžkám Bluetouch

Stevens Jihočeský MTB pohár 2020 v Kuklích u Tálína28.06.2020

Stevens Jihočeský MTB pohár 2020 zahájil MTB maraton v Kuklích u Tálína v Píseckých horách. Vložené závody dětí odstartovaly
v 10 hod. Na trati 45 km zvítězil Alexander Stadler /Intersport Mühl4tlerBikeTeam/ a na 30 km vyhrál Adam Kubík /Cycling Academy Tábor/.