Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 14

Stevens Volyňský cyklokros 10.11.201811.10.2018

Zveme všechny příznivce cyklistiky na 7. ročník již tradičních podzimních závodů.

pokračování článku

Emil Hekele opět dominoval na Slovensku10.10.2018

V neděli 7.10  se jel v Rakové u Čadci 3. díl Slovenského poháru v cyklokrosu, který byl mimo jiné zařazen do UCI kalendáře. Tak jako minulý týden v Levoči na něm dominoval český závodník Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ na Stevens Super Prestige.

Marzocchi v rytmu Fox - článek z časopisu CYKLOSERVIS09.10.2018

Italská značka Marzocchi je na poli odpružení historickou legendou a jen málokdo nemá v paměti její modely 888 či 66, které psaly historii moderního freeridu a sjezdu na přelomu tisíciletí. Přečtěte si článek a rozhovor z časopisu Cykloservis.

Výsledky jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens v Galaxy Stevens sérii 201808.10.2018

Výborně si vedli závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens v závodech Galaxy Stevens série 2018. V celkovém pořadí vyhrál mezi muži A už potřetí v řadě Lukáš Smola a druhý skončil Tomáš Kudlák. Mezi muži nad 40 let zvítězil Jan Putschögl /všichni GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/.

Foto z Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku08.10.2018

V Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku byla opět vidět řada jezdců na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike. Mezi juniory na Stevens dojel 2. Pavel Bittner a 3. Jakub Ťoupalík

Pozvánka na testování kol a elektrokol Galaxy, Stevens a Totem05.10.2018

Zveme vás na testování kol a elektrokol Galaxy, Stevens a Totem - Cyklokrosové a MTB závody TBC série - 14.10. Veselí nad Lužnicí a 10.11. Stevens Volyňský cyklokros a MTB závod. Představíme i nové modely pro rok 2019.

Totem Montana Lady05.10.2018

Jedná se o praktický cestovní stroj s univerzálním použitím. Popisovaná dámská varianta působí velmi elegantně a není bez zajímavosti ani z bližšího pohledu. Totem Montana pohání středový motor Bafang Max Drive, jedná se o velmi účinný pohon renomovaného výrobce. Nechybí torzní sensor šlapání, který identifikuje, jakou sílu do pedálů dáváte a podle toho přizpůsobí pomoc motoru. Řazení pracuje se speciální součástkou s názvem Gearsensor, ten zvyšuje účinnost řazení a eliminuje rázy

Emil Hekele absolvoval tří náročné závody02.10.2018

Otvírák české cyklokrosové sezóny v Uničově, který byl zařazen do C1 kategorie, se Emilovi nepodařil dle jeho představ (24.místo). Ihned po uničovském závodě odjel Emil do slovenského Popradu, aby napravil svůj "neúspěch" a vylepšil si umístění se kterým by byl spokojen. Přesto 17. místo na další C1 kategorii není pro Emila moc přívětivé, ale i tak může být s víkendem spokojený!

Pozvánka na Kenda Tour de Brdy a celkové vyhlášení výsledků GALAXY STEVENS série 6.10.201801.10.2018

12.ročník  KENDA TOUR DE BRDY startuje v sobotu 6.října  2018 ve 13 hodin u restaurace Berten ve Strašicích . Cyklomaraton je určen pro amatéry, elitu, juniory, žáky, děti a nově i jezdce na elektrokolech. Celkové vyhlášení výsledků GALAXY STEVENS série 2018 a zároveň rozloučení s cyklistickou sezónou se večer odehraje v Kamenném Újezdě u Rokycan v restauraci Pod jasanem od 18 hodin.

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči30.09.2018

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči. 2. Matej Ulík, 3. Tomáš Paprstka /oba Express.cz – Scott team/ - všichni tři v přilbách a tretrách Catlike a s řetězy KMC od CYKLOŠVEC!

powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze