Honza Bronczek /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ na Stevens Bikes 4. v Chorvatsku10.09.2019

O víkendu jsem se již po druhé účastnil Sloenduro série, kterou hostilo Chorvatsko, konkrétně město Rijeka. Minulý rok jsem zde zvítězil, takže i tento rok jsem chtěl zajet co nejlepší výsledek.

pokračování článku

STEVENS G. BENEDIKT Soběslavský maraton vyhrál Miloš Doubek08.09.2019

6. závod Stevens Jihočeského MTB poháru - Stevens G.Benedikt Soběslavský maraton na delší trati 46 km vyhrál Miloš Doubek před loňským vítězem Ivanem Rybaříkem /oba Čistý sport/ a Pavlem Staňkem /Apex Bike Mobil Tábor/. Adam Kubík /Cycling Academy Tábor/ vyhrál na kratší trati 32 km.

Stevens Jura ES: I po letech jedinečný univerzál01.09.2019

Stevens Jura si v naší kotlině za těch pár let své existence vypracoval pověst dokonalého univerzála, který zvládne náročný maraton i příkrý trail. Doba ale běží a s ní přichází i nové nároky. Jak je na tom letošní verze ES?

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS na srpnových závodech01.09.2019

Libor Švec poprvé startoval na silničních závodech v Německu. Oldřich Míka dojel 2. v 1. etapě Tour de Boletice. Josef Slanař dojel 3. na Králi Šumavy

VIMPERSKÉ KRITÉRIJNÍ ZATÁČKY 201926.08.2019

V neděli 27.8.2019 se jely ve Vimperku dva závody JAL - VIMPERSKÉ KRITÉRIJNÍ ZATÁČKY…PRAVÁ…LEVÁ. V obou těchto závodech JAL byli závodníci GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS na stupních vítězů

Pozvánka na testování kol a elektrokol 19. a 22.9., 5. a 6.10. 2019 22.08.2019

Zveme vás na testování kol a elektrokol 19. a 22.9. do Písku, 5.10. do Strašic na Tour de Brdy a 6.10. do Buzic u Blatné na ukončení cykloturistické sezony. Akce Na kole po Písku bezpečně se uskuteční  ve čtvrtek 19. září na Fugnerově náměstí v Písku.

5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice21.08.2019

5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice na delší trati 45 km vyhrál Karel Moravec /VELOSPORT VALENTA/, druhý dojel Lukáš Smola a třetí Robert Hůla /oba na Stevens Sonora za TOI TOI Cykloklub Slaný/.

Novinky CYKLOŠVEC 33.týden 201919.08.2019

Aktuálně jsme naskladnili nové modely kol Galaxy v pestrých barevných designech. Jedná o dětská kola Neptun zelený 20", Neptun oranžový 20", Ida fialová 20", Ida růžová 20", Pavo černé 24", Pavo modré 24"Dámské kolo Miranda 27,5" ve velikostech 16" a 18", dále pak city modely Norma 26", Portia 26".