Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 49

Novinky CYKLOŠVEC 36. týden07.09.2023

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili další kola Stevens a zboží značek Kenda, M-Wave, Velo, Promax. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNOZveme vás 22.9. Na kole po Písku bezpečně 23.9. na STEVENS CYKLOKROS KUKLE23.9. Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou 3. závod Galaxy Stevens série 2023​​​​​​

pokračování článku

Okolo jižních Čech 2023

10. ročník mezinárodního cyklistického etapového závodu Okolo jižních Čech se jel s podporou CYKLOŠVEC a Stevens Bikes. Na neutrálních vozech najdete kola Stevens Izoard a Arcalis. Team Novo Nordisk startoval v přilbách Catlike.

pokračování článku

Nový průvodce pro výběr kol a elektrokol06.09.2023

Vyberte si kolo nebo elektrokolo pomocí našeho nového průvodce. Poradí jak vybrat to správné pro vás. Na www.cyklosvec.cz/kola nebo www.cyklosvec.cz/elektrokola navolte výšku postavy a průvodce vám doporučí vhodná kola nebo elektrokola, která máme na skladě. Lze zde filtrovat dle kvality komponentů, materiálu rámu, typu vidlice, velikosti kol, značky, barevnosti apod. www.cyklosvec.cz/rady-a-tipy-jak-vybrat-kolo.   

pokračování článku

STEVENS CYKLOKROS KUKLE

Stevens CykloŠvec Písek vás zve na tradiční závod TBC série STEVENS CYKLOKROS KUKLE v sobotu 23.9.2023 do Píseckých hor.

pokračování článku

Na kole po Písku bezpečně 2023

Zveme vás na cyklistickou akci Na kole po Písku bezpečně! Uskuteční se v pátek 22. září 2023 od 15 hodin v Písku, Fügnerovo náměstí poblíž Kamenného mostu. Vezměte svá kola a přidejte se k nám!  Součástí bude opět Testování kol a elektrokol od CYKLOŠVEC.

pokračování článku

Švejkova neděle 2023

Na trasy Švejkovy neděle se 3. září vydalo 500 lidí. Poslední prázdninová neděle patřila v Písku rodinám s dětmi a milovníkům cykloturistiky. Hned od rána startovali přátelské skupinky, rodiny či jednotlivci a firemní týmy z nádvoří Prácheňského muzea na vybranou trasu.

pokračování článku

Stevens G. Benedikt Soběslavský MTB maraton 2023

Stevens G. Benedikt Soběslavský MTB maraton - finálový závod seriálu Jihočeský MTB pohár 2023 v sobotu 2.9. na delší trati 48 KM yhrál Miloš Doubek v Kempu Plovárna Soběslav.

pokračování článku

Galaxy CykloŠvec Stevens team v září

Tým Galaxy CykloŠvec Stevens byl úspěšný, závodníci se zúčastnili Burčák tour - Kolo pro život a v Itálii GRAVEL World Series Italiano.

pokračování článku

Švejkova neděle

ŠVEJKOVA NEDĚLE 3. září 2023 je turistický pochod a cyklojízda za poznáním Písecka, které je pomyslným středem Švejkovy budějovické anabáze! Start a cíl nádvoří Přemyslovského hradu a Pracheňského muzea v Písku. Testování kol a elektrokol 3.9. v prodejně CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509 od 8 do 12 hod. 

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 35. týden30.08.2023

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili další kola Stevens a zboží značek Fox, Kenda, M-Wave. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNOELECTRIC BIKE uveřejnil článek OŠIDNÁ MOŽNOST VOLBY - Řada Stevens E-Inception je rozdělena na kategorie E-Enduro a E-All mountain v poměru čtyři ku šesti. Ze šestice hned čtyři stroje žene kupředu Bosch, zbylé dva Shimano. Článek zde.

pokračování článku
1 2 3 4 ... 49
Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze