Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Jan Koller na Stevens v prodejně CYKLOŠVEC Písek

Na STEVENS E-INCEPTION AM 8.7 GTF vybaveným pohonem Shimano EP8 jezdí Shimano ambasador Jan Koller, který je s 55 góly historicky nejlepším střelcem české i československé fotbalové reprezentace. V naší prodejně CYKLOŠVEC v Písku, kde najdete Shimano Service Center natáčel nové video, na které se můžete podívat.

 

 

Naši mechanici mu seřídili elektrokolo Stevens s odpružením FOX, na kterém absolvuje vyjížďky i na svém oblíbeném okruhu ze Smetanovy Lhoty u Čimelic odkud pochází přes Zvíkov, Písek a Čížovou. V srpnu se můžete těšit v kinech na nový film o Janu Kollerovi. 

Fotbalista Jan Koller si pochvaluje Shimano Service Centra

 

Svěřte kola profíkům v Shimano Service Centrech (dále SSC), kde jsou vždy připraveni odborně poradit, používají originální náhradní díly SHIMANO a jejich technici dosahují kvalit nejvyšší úrovně, díky pravidelnému školení. To, že kolo je potřeba pravidelně servisovat, ví také bývalý fotbalový útočník, reprezentant a SHIMANO EP8 amabasador Jan Koller, který jezdí na e-biku značky Stevens vybaveném nejmodernějším pohonem SHIMANO STEPS EP8. Zastavil se odpovědně do SSC prodejny Cyklošvec v Písku, kterou má nedaleko, kde mu zkušení technici provedli kompletní kontrolu e-biku s důrazem na brzdy, které Honzu nejvíce zajímaly. Však si pusťte video a sami uvidíte!

 

„Nechám to na tobě. Já se budu držet fotbalu radši,“ říká Honza, který to má s péčí o kolo trochu na štíru, vyškolenému specialistovi Vaškovi v Shimano Service Centru v Písku.

«
Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze