Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 24

Stevens Jura Carbon ES (test)25.04.2019

Model Jura je stálicí v nabídce německého Stevensu

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 16. týden 201924.04.2019

Přehled novinek na našem skladě v cenách s DPH. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží Kenda, M-Wave, Nexelo, Penco a další. 

pokračování článku

CYKLOŠVEC přijme prodavače a mechanika do Písku18.04.2019

Přijmeme prodavače - mechanika do prodejny CYKLOŠVEC v Písku. Nástup možný ihned i na vedlejší pracovní poměr.

pokračování článku

Pozvánka na testování kol a elektrokol 2019 Stevens, Galaxy a Totem17.04.2019

Zveme Vás na testování kol a elektrokol Stevens, Galaxy a Totem 2019. Pokračujeme 27.4. na Velo test festu Jedovnice Autocamp Olšovec, 4.5. Švejkova 50 stánek CYKLOŠVEC v Putimi, 11. 5. na 2. závodě Galaxy Stevens série 2019 - Náměšťský cyklomaraton v Náměšti nad Oslavou www.galaxy-serie.cz. Seznam testovacích kol postupně zde doplňujeme.

pokračování článku

Partnerská servisní centra FOX a nový ceník servisních prací12.04.2019

Ve spolupráci s firmou www.cyklovzdelavani.cz jsme proškolili vybraná servisní centra, se kterými úzce spolupracujeme na poli servisů odpružených komponentů FOX a které doporučujeme jakožto střediska s vysoce kvalifikovanými a proškolenými pracovníky servisu odpružení, kteří jsou schopni zaručit kvalitní servis většiny komponentů FOX.

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 15. týden12.04.2019

Přehled novinek na našem skladě. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží CYKLOSTAR, Kenda, M-Wave a další

pokračování článku

Deda elementi 201911.04.2019

Italská firma Deda elementi je producent zaměřující se na výrobu komponentů špičkové kvality, určených převážně pro silniční cyklistiku. V jejím sortimentu však nalezneme i řadu produktů pro sektor MTB, dráhovou cyklistiku, časovku a triatlon a v neposlední řadě i single-speedy či city biky. Komponenty značky Deda elementi používají jezdci mnoha světových profesionálních týmů. Za všechny můžeme zmínit např. Lotto Soudal, UAE Team Emirates, Cofidis Pro Cycling Team nebo Caja Rural Seguros aj.

pokračování článku

Foto z výstavy For bikes 201905.04.2019

Přinášíme Vám fotky z výstavy FOR BIKES, kde společnost CYKLOŠVEC vystavovala novinky značek, které dováží a distribuuje v České republice i na Slovensku - Galaxy, Stevens, Totem, Kenda, Catlike, Fox, Marzocchi, Nexelo, KMC, Rodi, Black Jack, Deda elementi, Mud, Velo, M-Wave aj. 

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 13. týden29.03.2019

Podívejte se na přehled novinek na našem skladě. Aktuálně jsme doplnili např. zboží Nexelo, Shimano, Penco aj.  Nově jsme přidali na e-shop www.cyklosvec.cz oblíbenou funkci hlídací pes.  A jak tato funkce funguje ? Budete si chtít objednat zboží, které není skladem, ale nechcete kontrolovat e-shop každý den, tím pádem kliknete na funkci hlídací pes zadáte svoji emailovou adresu a až zboží bude naskladněno přijde Vám oznámení na email. 

pokračování článku

STEVENS 50 PODRALSKO slaví desáté výročí20.03.2019

Jaro je tady. Proč si nezajet rozjezdový závod v krásné přírodě bývalého vojenského prostoru RALSKO?  Nabízí se maraton STEVENS 50 PODRALSKO, který v tomto roce slaví desáté výročí. V Osečné u Liberce odstartuje 6. 4. 2019 již desátý ročník maratonu STEVENS 50 PODRALSKO. Tento oblíbený otvírák nové cyklistické sezóny je první zastávkou seriálu GALAXY STEVENS SÉRIE. Závod je určen jak pro profesionální jezdce, tak i pro širokou sportovní veřejnost.

pokračování článku
1 2 3 4 ... 24
powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze