Lukáš Smola se vrací do teamu Galaxy CykloŠvec Stevens05.05.2021

Do teamu Galaxy CykloŠvec Stevens se po dvouleté pauze v teamu Cykloklub Toi Toi Slaný vrací nejlepší písecký cyklista Lukáš Smola, který se stěhuje zpět do Písku a pracuje opět v písecké prodejně a servisu CYKLOŠVEC.

pokračování článku

Galaxy CykloŠvec Stevens team v přípravě na sezónu 2021 11.04.2021

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu se připravují na sezónu 2021. Absolvují opět závody Galaxy Stevens série, Stevens Jihočeský MTB pohár, JAL aj.

TBC série 2020 končila v Chýnově 16.12.2020

V závěrečném cyklokrosovém závodě letošní TBC série v Chýnově Tomáš Kudlák dojel 10. mezi muži A 19 -29 let a Olda Míka /oba Galaxy CykloŠvec Stevens/ na 7. místě mezi muži nad 50 let

Galaxy CykloŠvec Stevens team v září09.10.2020

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu si velmi dobře vedli v září v závodech Stevens Jč. MTB poháru i dalších závodech.

Galaxy CykloŠvec Stevens team v srpnu25.08.2020

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu si velmi dobře vedli v srpnových závodech Stevens Jč. MTB poháru, Kole proživot, JAL, UAC aj.

Galaxy CykloŠvec Stevens team závodí na silnici i MTB 26.07.2020

Závodní cyklistická sezóna jede už naplno a závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu závodí na silnici i MTB. Petr Soukup vyhrál a Olda Míka /oba Galaxy CykloŠvec Stevens team/ dojel druhý v MTB kritériu Okolo Hradeb v Písku mezi muži nad 50 let.

Zhodnocení sezóny Luboše Mošničky02.01.2020

Jako každý rok si dovolím pár slov ke zhodnocení sezóny se značkou kola Stevens, obutím Kenda a řetězy KMC.

Galaxy CykloŠvec Stevens team absolvoval úspěšně STEVENS Jihočeský MTB pohár 201923.11.2019

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu absolvovali šestidílný seriál STEVENS Jihočeský MTB pohár 2019. Nejlépe si vedl Oldřich Míka, který celkově zvítězil  mezi muži nad 50 let.

Honza Bronczek /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ na Stevens Bikes 4. v Chorvatsku10.09.2019

O víkendu jsem se již po druhé účastnil Sloenduro série, kterou hostilo Chorvatsko, konkrétně město Rijeka. Minulý rok jsem zde zvítězil, takže i tento rok jsem chtěl zajet co nejlepší výsledek.

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS na srpnových závodech01.09.2019

Libor Švec poprvé startoval na silničních závodech v Německu. Oldřich Míka dojel 2. v 1. etapě Tour de Boletice. Josef Slanař dojel 3. na Králi Šumavy