Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 28

Olda Míka /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ mistrem JAL 201911.06.2019

Olda Míka /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ vyhrál Mistrovství JAL 2019 na silnici - POCTA PACOVSKÉ VRCHOVINĚ v Choustníku mezi muži 50 - 59 let

pokračování článku

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS TEAM na prvních letošních závodech02.05.2019

Závodníci teamu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS absolvovali první letošní závody na silnici i MTB.

Cyklokros UCI C1 v La Mézière ve Francii vyhrál Wout van Aert08.01.2019

6.1.2019 se jel Cyklokros UCI C1 v La Mézière ve Francii, který vyhrál trojnásobný mistr světa Wout van Aert. Startovali i naši hoši na Stevensech Emil Hekele a Lukáš Smola

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Lucembursku na 2. místě. 03.01.2019

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Novoročním cyklokrosu v lucemburském Pétange na výborném 2. místě.

Úspěšné japonské turné Emila Hekeleho27.11.2018

Cyklokrosař týmu Galaxy Cyklošvec Stevens Emil Hekele si vedl úspěšně na svém japonském turné. Ve všech třech závodech, které v zemi vycházejícího slunce absolvoval, se postavil na pódium. Emil Hekeke dojel dvakrát druhý a jednou třetí.

Emil Hekele v Japonsku dvakrát na stupních vítězů!24.11.2018

Emil Hekele z celku Galaxy CykloŠvec Stevens dojel druhý v japonském závodě Rapha Supercross Nobeyama.

Emil Hekele zvítězil ve Francii a závodí v Japonsku15.11.2018

Emil Hekele z týmu GALAXY STEVENS CYKLOŠVEC si připsal další letošní vítězství. I když nedělní závod nepatřil do seriálu UCI, zkušený český cyklokrosař vyhrál ve francouzkém městě Dijon exhibiční cyklokrosový závod, na který byla pozvána francouzká cyklokrosová a biková ikona, mistr světa a olympijský vítěz Miguel Martinez.

Vyhlášení JAL 2018 v Nahořanech13.11.2018

Slavnostní vyhlášení JAL 2018 proběhlo 10. 11. 2018 v Nahořanech. Výborně si vedli letos i závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens.

Emil Hekele třetí v Lucembursku04.11.2018

Minulou neděli se konal cyklokrosový UCI závod 2.kategorie v lucemburském městečku Contern. Na startu v Conternu se sešla výborná konkurence 66 závodníků z mnoha zemí včetně Belgie, Francie, Holandska, Lucemburska, Německa, Velké Británie, Bulharska, Chorvatska a Česka. Český cyklokrosař a jezdec týmu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS Emil Hekele projel cílem jako třetí za dvěma závodníky týmu Telenet Fidea Lions.

Emil Hekele dojel 3. v Slovenském poháru v cyklokrosu v Podbrezové20.10.2018

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel dnes 3. ve Slovenském poháru v cyklokrosu v Podbrezové a vede v průběžném pořadí mezi muži elite.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze