Novinky e-mailem

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 6

Andrea Drengubáková (Galaxy Cyklošvec Stevens) dojela 2. na šumavském Špičáku a získala celkové vítězství v České Enduro Sérii 202212.09.2022

Barbora Průdková (Multicraft MTB) a Matěj Charvát (Banshee Bikes) zvítězili v závěrečném dílu domácí T-Mobile Česká Enduro Série na šumavském Špičáku.

pokračování článku

Tandem Tomáš Kudlák a Rostislav Charvát 2. ve Znojmě 06.09.2022

Tomáš Kudlák a Rostislav Charvát závodníci týmu Galaxy CykloŠvec Stevens v kategorii tandemů se umístili ve Znojmě na 2. místě. Tandemy jeli závod Znojmo Burčák Tour na trase 32 km Kooperativy, který se jel v rámci MTB seriálu Kolo pro Život

Galaxy CykloŠvec Stevens team úspěšný v červnu29.06.2022

Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ dojel 10. na těžké trati na Mistrovství světa v MTB maratonu v Itálii v kategorii Masters. Andrea Drengubáková /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ s FOX, KMC a Tannnus vyhrála Blinduro na Slapech. MISTROVSTVÍ EVROPY v MTB maratonu MALEVIL CUP se jel v Jablonném v Podještědí v Lužických horách. V kategorii Masters 40 - 44 let na těžké trati 100 km 9. dojel Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens/ na Stevens Sonora ES.

Časovka Vlašim - Kuňovice - Vlašim 5.6.202201.06.2022

Zveme Vás na tradiční silniční časovku do Vlašimi v neděli 5.6. 2022 v 10 hod., která se jede na trase Vlašim - Kuňovice a zpět
délka trati: 16 km
místo startu a cíle: Vlašim autobusová zastávka nad vrátnicí Sellier a Bellot
přihlášky: 9:00 -10:00
startovné: 50 Kč
startují: žáci a žákyně: 12-15 let - horská a silniční kola, junioři a juniorky: 15-18 let - horská a silniční kola, ženy a muži
Pořadatel: Spartak CykloŠvec Vlašim, ředitel závodu Jan Valla, vrchní rozhodčí: Mgr Jiří Říha

Jiří Reeh dojel 3. v Českém poháru XCO na Zadově22.05.2022

Nová posila teamu Galaxy CykloŠvec Stevens Jiří Reeh na Stevens Sonora ES vybojoval v Českém poháru horských kol - Cross Country na Zadově, který se jel s podporou Stevens Bikes 3. místo v závodě Masters. Gratulujeme!

Andrea Drengubáková novou posilou Galaxy CykloŠvec Stevens teamu13.05.2022

Andrea Drengubáková se vrací po 16 letech opět do Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. V Blinduru na Lipně vybojovala 2. místo s Fox, KMC a Tannus. Gratulujeme! Největší úspěchy Andrey: - 2x Mistryně České republiky v Enduru
- 5x celková vítězka České Endurosérie
- účastnice Enduro World Series (nejlepší umístění 26. místo v Zermattu 2019)
- 8. místo v týmech v Trophy of Nation (Mistrovství světa národů ve Finale Ligure 2019)

Galaxy CykloŠvec Stevens team zahájil cyklistickou sezónu01.05.2022

Nová posila týmu Galaxy CykloŠvec Stevens teamu Michal Dychtl a další jezdci startovali v prvním závodě JAL 2022 v časovce v Kájově, kde dojel Tomáš Kudlák 6. a Michal Dychtl 9. mezi muži A 19 - 29 let. Olda Míka chválí pořadatele tradiční časovky v Kájově, kde dojel 10. mezi muži D /50 -59 let/. Stevens Jihočeský MTB pohár 2022 bude zahájen 15.5. v Oldřichově u Písku, kde budou startovat i závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu.

Vít Čenda Čenovský na 14.ročníku Loudání Českou krajinou 26.01.2022

Cesta na start. . Konečně se přiblížila první středa v měsíci červnu, kdy je pravidelně start mého srdečního závodu „Loudání“. Tentokrát je start v Moravských Budějovicích. Jedu na start vlakem. Zachytil jsem sice nějaké hlášky, že by dva kluci fotografové svezli auto ze startu do cíle, ale ty by byli nejradši, kdyby si člověk sám koupil PHM na převoz. To jsem samozřejmě neakceptoval. Cestování vlakem je teď pro mne tím nejlevnějším způsobem cestování.

Vánoční cyklistická vyjížďka v Písku28.12.2021

Vánoční cyklistická vyjížďka v Písku na Štěpána tradičně na Hrad Zvíkov. Letos na sněhu a na ledu. Tomáš Kudlák /Galaxy CykloŠvec Stevens/ jel na Stevens Sonora a Vlaďka Suchanová na Totem Maurice

Říjnové závody Galaxy CykloŠvec Stevens teamu30.10.2021

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu v říjnu ukončili silniční a MTB sezónu v seriálech JAL a Galaxy Stevens série a pokračují v cyklokrosech TBC série. Další info a foto najdete na týmovém facebooku a instagramu

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze