Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 6

Galaxy CykloŠvec Stevens team úspěšný v září19.09.2021

2. závod Galaxy Stevens série 2021 SUŠICKÝ HIGH POINT MARATON byl úspěšný pro Galaxy CykloŠvec Stevens team. Petr Soukup vyhrál mezi muži 40 - 59 let na kratší trase. Lukáš Smola dojel 2. a Tomáš Kudlák 6. na Stevens Sonora mezi muži 19 - 39 let na delší trase.

pokračování článku

Galaxy CykloŠvec Stevens team na 3. místě v JAL v Kramolíně24.08.2021

V Jihočeské amatérské lize v silničním závodě v Kramolíně vyhrál Joshua Davies / Rafkarna-IDEA Cycling Team/. Tomáš Kudlák dojel 10. mezi muži 18 - 29 let, Oldřich Míka 5. mezi muži 50 - 59 let a Petr Zobal 17. mezi muži 40 - 49 let./všichni Galaxy CykloŠvec Stevens/. V soutěži týmů skončil Galaxy CykloŠvec Stevens na 3. místě.

Velká cena Temelína - JAL silničních cyklistů22.08.2021

Petr Zobal v silničním závodě jednotlivců Velká cena Temelína - JAL silničních cyklistů na trase 43 km dojel 5. mezi muži M2. Olda Míka na trase 100 km dojel 9. mezi muži 50 - 59 let a Tomáš Kudlák dojel na stejné trati 34. mezi muži 18 - 29 let. /všichni Galaxy CykloŠvec Stevens/

MTB kritérium v Písku na Hradišti26.07.2021

Galaxy CykloŠvec Stevens team závodil na domácí trati na MTB kritériu v Písku na Hradišti. Lukáš Smola dojel 3. a Tomáš Kudlák 5. mezi muži 19 - 39 let a Jan Putschögl 4. mezi muži 40 - 49 let.

Jihočeská amatérská liga silničních cyklistů pokračovala v Rejštejně a v Tálíně 12.07.2021

Jihočeská amatérská liga silničních cyklistů pokračovala časovkou v Tálíně a silničním závodem v Rejštejně, kde závodili i cyklisté týmu Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens

1. závod Galaxy Stevens série 2021 - OZP 50 Podralsko v Osečné28.06.2021

1. závod Galaxy Stevens série 2021 - OZP 50 Podralsko v Osečné u Liberce na delší trase 58 km vyhrál Jiří Šorm /ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM/. Na start závodu se postavilo i 5 jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Lukáš Smola dojel 7., Josef Slanař 12., Tomáš Kudlák 17. a Roman Strnad 30. mezi muži 19 -39 let.

Lukáš Smola se vrací do teamu Galaxy CykloŠvec Stevens05.05.2021

Do teamu Galaxy CykloŠvec Stevens se po dvouleté pauze v teamu Cykloklub Toi Toi Slaný vrací nejlepší písecký cyklista Lukáš Smola, který se stěhuje zpět do Písku a pracuje opět v písecké prodejně a servisu CYKLOŠVEC.

Galaxy CykloŠvec Stevens team v přípravě na sezónu 2021 11.04.2021

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu se připravují na sezónu 2021. Absolvují opět závody Galaxy Stevens série, Stevens Jihočeský MTB pohár, JAL aj.

TBC série 2020 končila v Chýnově 16.12.2020

V závěrečném cyklokrosovém závodě letošní TBC série v Chýnově Tomáš Kudlák dojel 10. mezi muži A 19 -29 let a Olda Míka /oba Galaxy CykloŠvec Stevens/ na 7. místě mezi muži nad 50 let

Galaxy CykloŠvec Stevens team v září09.10.2020

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu si velmi dobře vedli v září v závodech Stevens Jč. MTB poháru i dalších závodech.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze