Vánoční cyklistická vyjížďka v Písku28.12.2021

Vánoční cyklistická vyjížďka v Písku na Štěpána tradičně na Hrad Zvíkov. Letos na sněhu a na ledu. Tomáš Kudlák /Galaxy CykloŠvec Stevens/ jel na Stevens Sonora a Vlaďka Suchanová na Totem Maurice

pokračování článku

Říjnové závody Galaxy CykloŠvec Stevens teamu30.10.2021

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu v říjnu ukončili silniční a MTB sezónu v seriálech JAL a Galaxy Stevens série a pokračují v cyklokrosech TBC série. Další info a foto najdete na týmovém facebooku a instagramu

Galaxy CykloŠvec Stevens team úspěšný v září19.09.2021

2. závod Galaxy Stevens série 2021 SUŠICKÝ HIGH POINT MARATON byl úspěšný pro Galaxy CykloŠvec Stevens team. Petr Soukup vyhrál mezi muži 40 - 59 let na kratší trase. Lukáš Smola dojel 2. a Tomáš Kudlák 6. na Stevens Sonora mezi muži 19 - 39 let na delší trase.

Galaxy CykloŠvec Stevens team na 3. místě v JAL v Kramolíně24.08.2021

V Jihočeské amatérské lize v silničním závodě v Kramolíně vyhrál Joshua Davies / Rafkarna-IDEA Cycling Team/. Tomáš Kudlák dojel 10. mezi muži 18 - 29 let, Oldřich Míka 5. mezi muži 50 - 59 let a Petr Zobal 17. mezi muži 40 - 49 let./všichni Galaxy CykloŠvec Stevens/. V soutěži týmů skončil Galaxy CykloŠvec Stevens na 3. místě.

Velká cena Temelína - JAL silničních cyklistů22.08.2021

Petr Zobal v silničním závodě jednotlivců Velká cena Temelína - JAL silničních cyklistů na trase 43 km dojel 5. mezi muži M2. Olda Míka na trase 100 km dojel 9. mezi muži 50 - 59 let a Tomáš Kudlák dojel na stejné trati 34. mezi muži 18 - 29 let. /všichni Galaxy CykloŠvec Stevens/

MTB kritérium v Písku na Hradišti26.07.2021

Galaxy CykloŠvec Stevens team závodil na domácí trati na MTB kritériu v Písku na Hradišti. Lukáš Smola dojel 3. a Tomáš Kudlák 5. mezi muži 19 - 39 let a Jan Putschögl 4. mezi muži 40 - 49 let.

Jihočeská amatérská liga silničních cyklistů pokračovala v Rejštejně a v Tálíně 12.07.2021

Jihočeská amatérská liga silničních cyklistů pokračovala časovkou v Tálíně a silničním závodem v Rejštejně, kde závodili i cyklisté týmu Spartak Písek Galaxy CykloŠvec Stevens

1. závod Galaxy Stevens série 2021 - OZP 50 Podralsko v Osečné28.06.2021

1. závod Galaxy Stevens série 2021 - OZP 50 Podralsko v Osečné u Liberce na delší trase 58 km vyhrál Jiří Šorm /ELEVEN HEAD CYKLOLIVE TEAM/. Na start závodu se postavilo i 5 jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Lukáš Smola dojel 7., Josef Slanař 12., Tomáš Kudlák 17. a Roman Strnad 30. mezi muži 19 -39 let.

Lukáš Smola se vrací do teamu Galaxy CykloŠvec Stevens05.05.2021

Do teamu Galaxy CykloŠvec Stevens se po dvouleté pauze v teamu Cykloklub Toi Toi Slaný vrací nejlepší písecký cyklista Lukáš Smola, který se stěhuje zpět do Písku a pracuje opět v písecké prodejně a servisu CYKLOŠVEC.

Galaxy CykloŠvec Stevens team v přípravě na sezónu 2021 11.04.2021

Závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu se připravují na sezónu 2021. Absolvují opět závody Galaxy Stevens série, Stevens Jihočeský MTB pohár, JAL aj.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze