Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 16

Vyhlášení JAL 2018 v Nahořanech13.11.2018

Slavnostní vyhlášení JAL 2018 proběhlo 10. 11. 2018 v Nahořanech. Výborně si vedli letos i závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens.

pokračování článku

Emil Hekele třetí v Lucembursku04.11.2018

Minulou neděli se konal cyklokrosový UCI závod 2.kategorie v lucemburském městečku Contern. Na startu v Conternu se sešla výborná konkurence 66 závodníků z mnoha zemí včetně Belgie, Francie, Holandska, Lucemburska, Německa, Velké Británie, Bulharska, Chorvatska a Česka. Český cyklokrosař a jezdec týmu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS Emil Hekele projel cílem jako třetí za dvěma závodníky týmu Telenet Fidea Lions.

Emil Hekele dojel 3. v Slovenském poháru v cyklokrosu v Podbrezové20.10.2018

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel dnes 3. ve Slovenském poháru v cyklokrosu v Podbrezové a vede v průběžném pořadí mezi muži elite.

Velká cena města Veselí nad Lužnicí 14.10.201815.10.2018

Velká cena města Veselí nad Lužnicí se jela s podporou CYKLOŠVEC. Hlavní cenou v tombole pro žáky základních škol bylo horské kolo Galaxy, které vyhrála Kristýna Nováková. Mezi muži elite vyhrál Tomáš Paprstka a třetí dojel Lukáš Smola.

TOI TOI Cup Jičín15.10.2018

Výborně si vedli opět závodníci na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike. Na Stevens Belgičan Wietse Bosnans dojel druhý a Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ osmý.

Mezi juniory zvítězil Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/

Emil Hekele opět dominoval na Slovensku10.10.2018

V neděli 7.10  se jel v Rakové u Čadci 3. díl Slovenského poháru v cyklokrosu, který byl mimo jiné zařazen do UCI kalendáře. Tak jako minulý týden v Levoči na něm dominoval český závodník Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ na Stevens Super Prestige.

Výsledky jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens v Galaxy Stevens sérii 201808.10.2018

Výborně si vedli závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens v závodech Galaxy Stevens série 2018. V celkovém pořadí vyhrál mezi muži A už potřetí v řadě Lukáš Smola a druhý skončil Tomáš Kudlák. Mezi muži nad 40 let zvítězil Jan Putschögl /všichni GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/.

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči30.09.2018

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ vyhrál 2. závod Slovenského poháru v cyklokrosu v Levoči. 2. Matej Ulík, 3. Tomáš Paprstka /oba Express.cz – Scott team/ - všichni tři v přilbách a tretrách Catlike a s řetězy KMC od CYKLOŠVEC!

G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton byl úspěšný pro Galaxy CykloŠvec Stevens11.09.2018

Závěrečný závod Jihočeského MTB poháru - G. Benedikt Stevens soběslavský MTB maraton byl úspěšný pro závodníky teamu Galaxy CykloŠvec Stevens

Emil Hekele startoval na cyklokrosech v Číně10.09.2018

Český reprezentant Emil Hekele v novém dresu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS startoval v prvních letošních cyklokrosech v Číně. V Chifeng City - Aohan country v závodě UCI 1.kategorie dojel 11. a v Handan City - Hebei Province dojel 30. Startuje opět na kole Stevens Super Prestige a v přilbě, tretrách a brýlích Catlike

powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze