Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Galaxy CykloŠvec Stevens team úspěšný v červnu

Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ dojel 10. na těžké trati na Mistrovství světa v MTB maratonu v Itálii v kategorii Masters. Andrea Drengubáková /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ s FOX, KMC a Tannnus vyhrála Blinduro na Slapech. MISTROVSTVÍ EVROPY v MTB maratonu MALEVIL CUP se jel v Jablonném v Podještědí v Lužických horách. V kategorii Masters 40 - 44 let na těžké trati 100 km 9. dojel Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens/ na Stevens Sonora ES.

Andrea Drengubáková /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojela 2. v Enduroserii na Klínovci, dojela 2. na polské enduro sérii

3. závod Stevens Jihočeský MTB pohár Memoriál Jiřího Vinklera v Kuklích u Tálína byl úspěšný pro Galaxy CykloŠvec Stevens team. Olda Míka vyhrál mezi muži 50 - 59 let, Petr Soukup dojel 3. mezi muži 40 - 59 let, Tomáš Kudlák 4. mezi muži 18 - 29 let, Tomáš Čech 8. mezi muži 40 - 59 let.

V sobotním závodě JAL z Rejštějna na Zhůří byli úspěšní závodníci týmu Galaxy CykloŠvec Stevens. Tomáš Kudlák dojel 2. v kategorii muži A 19 - 29 let a Oldřich Míka 3. v kategorii muži D 50 - 59 let

Tomáš Kudlák na Stevens Sonora ES dojel v neděli 5. mezi muži v MTB kritériu v Písku na Hradišti.

V 1. závodě Galaxy Stevens série 2022 - 50 Podralsko v Osečné na Liberecku na trase 58 km dojel Roman Strnad /Galaxy CykloŠvec Stevens/ na Stevens Sonora na 12. místě mezi muži 19 - 39 let.

Mistrovství JAL 2022 se jelo v Bílsku - Blsecké okruhy 12.6.2022 trať 72 km Muži do 30 let: 10. Tomáš Kudlák 12. Michal Dychtl, Muži do 40 let: 5. Lukáš Smola, Muži do 60 let: 8. Oldřich Míka /všichni Galaxy CykloŠvec Stevens/

Jiří Reeh vyhrál v kategorii 40 - 49 let /celkově 2./ a Tomáš Čech dojel 3. v kategorii 40 - 59 let /oba Galaxy CykloŠvec Stevens/ v Salačově Lhotě na Stevens Jihočeský MTB pohár - MTB RALLY Strážišťská šlapka 2022

Petr Soukup /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v MTB maratonu v Chýnově na trati 27 km 4. celkově a zvítězil mezi muži 40 - 59 let.

Jiří Reeh dojel 2. v silničním závodě ZAL v Tupadlech v kategorii

Choustník cyklo Race 2022 - Pocta Pacovské Vrchovině 74 km Kategorie MA 11. Tomáš Kudlák, 13. Michal Dychtl, kategorie MD 8. Oldřich Míka, Kategorie ME 9. Roman Devera /všichni Galaxy CykloŠvec Stevens/, Týmy: 3. Galaxy CykloŠvec Stevens