Mistrovství republiky na silnici v Trnavě 201901.07.2019

Michal Rotter na Stevens Super Trofeo a v přilbě Catlike, s KMC řetězy se stal vícemistrem ČR v časovce mužů U23 v Trnavě.

pokračování článku

4. závod Stevens Jihočeského MTB poháru v Kukli v Píseckých Horách23.06.2019

4. závod Stevens Jihočeského MTB poháru v Kukli - Bulls maraton Písecké hory na delší trati 45 km vyhrál Robert Hůla /Toi Toi Cykloklub Slaný/ na Stevens Sonora RX za 1:36:25.35 hod.

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Rally Strážišťská šlapka 15.06.2019

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Rally Strážišťská šlapkav v Salačově Lhotě  byl úspěšný pro závodníky na kolech Stevens. Na trati 45 km mezi muži A vyhrál Robert Hůla a druhý dojel Lukáš Smola. Celkově 2. a 3. na Stevens Sonora. Vyhrál Jan Písař /Rájec Trek/

Pozvánka na 3. závod STEVENS Jihočeského poháru – MTB Rally Strážišťská šlapka12.06.2019

Srdečně vás zveme na 3. závod STEVENS Jihočeského poháru – MTB Rally Strážišťská šlapka, který se pojede v Salačově Lhotě u Pacova v sobotu 15. 6. 2019. Začátek prezentace je stanoven na 8:30.

2. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Chýnov03.06.2019

V Chýnově se jel 2. závod Stevens Jihočeského MTB poháru, který byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Ve svých kategoriích se postavili také na stupně vítězů. Olda Míka vyhrál na delší trase 47 km a Petr Soukup na kratší trase 25 km. 3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru se jede 15.6. v Salačově Lhotě u Pacova.

1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Tábor Bike Classic19.05.2019

Tábor Classic Race MTB "Žižkova pomsta" - 1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru na delší trase 42 km vyhrál Jan Písař, druhý dojel Pavel Staněk a třetí Ivan Rybařík. Závod byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Ve svých kategoriích se postavili také na stupně vítězů.

O víkendu se konal 2. závod Galaxy Stevens série 2019 v Náměšti nad Oslavou 13.05.2019

Petr Šťastný /Sport Races - Isaac team/ mezi muži a Monika Klimešová /ENDEKA BASSTA team/ mezi ženami vyhráli Náměšťský Cyklomaraton - 2. závod Galaxy Stevens série 2019 na trase 50 km. Závod měl letos dvě trasy 25 km a 50 km, které se s novými změnami závodníkům hodně líbily.

Mistrovství světa v cyklokrosu v Dánsku úspěšné pro Stevens07.02.2019

Dva tituly mistrů světa získali v dánském Bogense Sanne Cannt a Ben Tulett, stříbro Wout van Aert, bronz Ryan Cortjens a 4. místo nejlepší z reprezentace ČR - Tomáš Kopecký - všichni na Stevens Super Prestige.

Foto z mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 v Holých Vrších13.01.2019

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ a jeho fanklub na Mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 Holé Vrchy. Skvělý výkon Emila, fantastická atmosféra, výborný fanklub...

Foto z Toi Toi Cupu 2018 v Mladé Boleslavi16.12.2018

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Toi Toi Cupu v Mladé Boleslavi na 7. místě jako třetí z českých jezdců.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze