Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 16

Foto z Toi Toi Cupu v Kolíně11.11.2018

Výborně si vedli závodníci na Stevens na Toi Toi Cupu v Kolíně. Mezi juniory obsadili první dvě místa 1. Tom Lindner /Stevens Racing Team/, 2. Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/ a mezi muži Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 6.

pokračování článku

Foto z Toi Toi Cupu ve Slaném28.10.2018

Toi Toi Cup v cyklokrosu pokračoval čtvrtým závodem kategorie C1 ve Slaném. Na kolech Stevens dojeli mezi muži 7. Adam Ťoupalík /Steylaerts-777 Cyclocrossteam/, 8. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/, 22. Lukáš Smola /TOI TOI Cykloklub Slaný/ na Stevens Super Prestige - test na MTBS.CZ: zde. Toi Toi Cup v cyklokrosu pokračuje pátým závodem kategorie C1 v Kolíně v sobotu 10.11.2018, který opět uvidíte v přímém přenosu na ČT sport od 12:15 hod. 4. závod Světového poháru v cyklokrosu se jede 17.11. v Táboře. Na obou těchto akcích najdete stánek CYKLOŠVEC s koly Stevens a dalšími novinkami značek, které CYKLOŠVEC dováží do ČR.

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu v Bernu25.10.2018

Třetí závod Světového poháru v cyklokrosu se jel v Bernu. Autogramiáda mistrů světa proběhla na stánku Stevens. Mistr světa Wout van Aert na Stevensu dojel druhý.

Stevens Volyňský cyklokros 10.11.201811.10.2018

Zveme všechny příznivce cyklistiky na 7. ročník již tradičních podzimních závodů.

Foto z Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku08.10.2018

V Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Hlinsku byla opět vidět řada jezdců na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike. Mezi juniory na Stevens dojel 2. Pavel Bittner a 3. Jakub Ťoupalík

Foto z Toi Toi Cupu v Uničově29.09.2018

Dobře si vedli závodníci na kolech Stevens v prvním závodě Českého poháru v cyklokrosu - Toi Toi Cup v Uničově

Foto z Okolo jižních Čech 2018 - úspěšní jezdci na kolech Stevens11.09.2018

Výborně si vedli na etapovém závodě okolo jižních Čech závodníci týmů MyBike Stevens a Vorarlberg Santic na kolech Stevens, když vyhráli dvě etapy i trikot nejlepšího vrchaře.

Foto ze Světového poháru MTB v Novém Městě na Moravě 201828.05.2018

Na Světovém poháru MTB 25. - 27.5. na stánku CYKLOŠVEC byl velký zájem o nová kola Stevens, Galaxy i Totem i o novinky CatlikeFOX, Kenda, Nexelo, KMC, Cyklostar aj. z naší nabídky.

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS - závod dětí a testování kol a elektrokol v Písku20.04.2018

Galaxy CYKLOŠVEC Stevens závod dětí na kolech i koloběžkách za krásného jarního počasí proběhl 19.4. v Písku v areálu CYKLOŠVEC a Jaroslava Fajtlová - JF Autocentrum Fiat. Proběhlo zde i testování kol, elektrokol a koloběžek Galaxy bikeStevens Bikes, Totem, Crussis aj.

Foto z mistrovství ČR a SR 2017 na silnici v Žiaru nad Hronom26.06.2017

Mistrovství ČR a SR 2017 na silnici se jelo v Žiaru nad Hronom. Vítězem společného závodu se stal Zdeněk Štybar (Quick-Step Floors). Mistrovství SR 2017 vyhrál podruhé za sebou Juraj Sagan a druhý mezi slovenskými jezdci dojel úřadujícící mistr světa Peter Sagan.

powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze