Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 22

Mistrovství světa v cyklokrosu v Dánsku úspěšné pro Stevens07.02.2019

Dva tituly mistrů světa získali v dánském Bogense Sanne Cannt a Ben Tulett, stříbro Wout van Aert, bronz Ryan Cortjens a 4. místo nejlepší z reprezentace ČR - Tomáš Kopecký - všichni na Stevens Super Prestige.

pokračování článku

Foto z mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 v Holých Vrších13.01.2019

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ a jeho fanklub na Mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 Holé Vrchy. Skvělý výkon Emila, fantastická atmosféra, výborný fanklub...

Foto z Toi Toi Cupu 2018 v Mladé Boleslavi16.12.2018

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Toi Toi Cupu v Mladé Boleslavi na 7. místě jako třetí z českých jezdců.

Foto z Toi Toi Cupu 2018 v Jabkenicích09.12.2018

Tomáš Paprstka vyhrál Toi Toi Cup v cyklokrosu v Jabkenicích s Catlike a KMC. Mezi juniory na kolech Stevens dojeli 2. Pavel Bittner (Mapei Merida Kaňkovský) a  3. Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor). Mezi ženami dojela na Stevens 4. Magdaléna Mišoňová /Sokol Adastra Veltěž/

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Koksijde29.11.2018

Závodníci na Stevens si vedli výborně v 5. závodě Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Koksijde.

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Táboře 20.11.2018

Stánek CYKLOŠVEC byl opět na Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře. Velký zájem diváků  na stánku byl o StevensGalaxy, Totem, KMC Kenda i Nexelo CZ. Závodníci na kolech Stevens byli úspěšní ve všech kategoriích. Mezi ženami druhá dojela mistryně Evropy Annemarie Worst, třetí Alice Maria Arzuffi a šestá po pádu mistryně světa Sanne Cant.

Foto z Toi Toi Cupu v Kolíně11.11.2018

Výborně si vedli závodníci na Stevens na Toi Toi Cupu v Kolíně. Mezi juniory obsadili první dvě místa 1. Tom Lindner /Stevens Racing Team/, 2. Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/ a mezi muži Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 6.

Foto z Toi Toi Cupu ve Slaném28.10.2018

Toi Toi Cup v cyklokrosu pokračoval čtvrtým závodem kategorie C1 ve Slaném. Na kolech Stevens dojeli mezi muži 7. Adam Ťoupalík /Steylaerts-777 Cyclocrossteam/, 8. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/, 22. Lukáš Smola /TOI TOI Cykloklub Slaný/ na Stevens Super Prestige - test na MTBS.CZ: zde. Toi Toi Cup v cyklokrosu pokračuje pátým závodem kategorie C1 v Kolíně v sobotu 10.11.2018, který opět uvidíte v přímém přenosu na ČT sport od 12:15 hod. 4. závod Světového poháru v cyklokrosu se jede 17.11. v Táboře. Na obou těchto akcích najdete stánek CYKLOŠVEC s koly Stevens a dalšími novinkami značek, které CYKLOŠVEC dováží do ČR.

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu v Bernu25.10.2018

Třetí závod Světového poháru v cyklokrosu se jel v Bernu. Autogramiáda mistrů světa proběhla na stánku Stevens. Mistr světa Wout van Aert na Stevensu dojel druhý.

Stevens Volyňský cyklokros 10.11.201811.10.2018

Zveme všechny příznivce cyklistiky na 7. ročník již tradičních podzimních závodů.

powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze