Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4

Světový pohár MTB v Novém Městě na Moravě08.10.2020

Závodníci Expres CZ - Tufo Team Kolín v přilbách a tretrách Catlike a s řetězy KMC byli úspěšní na Světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě. Nejlépe si vedli mistryně ČR do 23 let Tereza Tvarůžková a juniorka Karolína Bedrníková.

pokračování článku

Tour de Brdy - Galaxy Stevens série 202004.10.2020

Tour de Brdy se jel jako závod Galaxy Stevens série, JAL, UAC a Road Cup 2020 na 67 km i Škoda cup - Český pohár pro závodníky elite na 115 km.

Stevens Jihočeský MTB pohár v Soběslavi i celkově vyhrál Lukáš Smola na Stevens Sonora 05.09.2020

Stevens G.Benedikt Soběslavský maraton závěrečný závod Stevens Jihočeského MTB poháru 2020 vyhrál Lukáš Smola /TOI TOI CK Slaný/ na Stevens Sonora před Milošem Doubkem, Michalem Zápotockým /oba Čistý Sport Racing team/ a Emilem Hekelem /Zekof team/. V celkovém pořadí zvítězil mezi muži A Lukáš Smola.

Stevens Jihočeský MTB pohár 2020 - 3. závod Jistebnice15.08.2020

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru v Jistebnici vyhrál na delší trati Jan Písař před Ivanem Rybaříkem a Lukášem Smolou na Stevens Sonora.

Stevens Jihočeský MTB pohár 2020 - 2. závod Chýnov08.08.2020

2. závod Stevens Jihočesého MTB poháru v Chýnově na trati 47 km vyhrál Miloš Doubek před Lukášem Smolou, který závodí na Stevens Sonora a Ivanem Rybaříkem. Petr Soukup /Galaxy CykloŠvec Stevens/ vyhrál na trati 25 km mezi muži 40 -59 let a celkově dojel 3.

Mistrovství ČR MTB 2020 v Peci pod Sněžkou13.07.2020

Mistrovství ČR MTB XCO v Peci pod Sněžkou se jelo s podporou CYKLOŠVEC, Stevens, KMC aj. Štafety: 2. místo pro Expres CZ - Tufo Team Kolín. V XCO dojela 2. Tereza Tvarůžková a 7. Tomáš Paprstka. V závodě do vrchu vyhrál Tomáš Paprstka s Catlike, Fox a KMC a 2.Tereza Tvarůžková mezi ženami /Expres CZ - Tufo Team Kolín/.

Foto z Mistrovství světa v cyklokrosu ve Švýcarsku02.02.2020

Mistrovství světa v cyklokrosu ve švýcarském Dübendorfu bylo úspěšné pro závodníky na Stevens. Annemarie Worst dojela těsně 2. mezi ženami. Mezi muži do 23 let si dojel pro bronz na Stevens Holanďan Mees Hendrix a mezi juniory Belgičan Lennert Belmans vybojoval stříbro.

Foto z Toi Toi Cupu 2019 v Uničově15.12.2019

V Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Uničově startovala opět řada jezdců na Stevens. Vítěz Galaxy Stevens série Lukáš Smola dojel 25. Mezi ženami dojela 9. Karolína Bedrníková na Stevens Super Prestige.

Foto z Toi Toi Cupu 2019 v Mladé Boleslavi29.09.2019

V 1. závodě Toi Toi Cupu 2019 v cyklokrosu v Mladé Boleslavi řada jezdců závodila na kolech Stevens. Na startu se objevili jezdci na Stevens nejen z ČR, ale i z Belgie a z Německa.

Vyhlášení výsledků Stevens Jihočeského MTB poháru 201928.09.2019

Vyhlášení výsledků Stevens Jihočeského MTB poháru 2019 proběhlo v Písku na Hradišti v restauraci U Srnků. Od 17 hodin byly vyhlašovány  dětské kategorie a kategorie juniorů a od 19 hodin kategorie mužů, žen a týmová soutěž. Letos se jelo 6 závodů.