Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5

Stevens G. Benedikt Soběslavský MTB maraton 202203.09.2022

Stevens G. Benedikt Soběslavský MTB maraton 2022 na delší trase vyhrál Miloš Doubek, na kratší trase David Šimeček.

pokračování článku

SUŠICKÝ HIGH POINT STEVENS MARATON 202228.08.2022

SUŠICKÝ HIGH POINT STEVENS MARATON - 2. závod Galaxy Stevens série 2022 vyhrál na trati 50 km Jaromír Skála /ROUVY Specialized/. Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ dojel 2. a vyhrál v kategorii 40 - 49 let na trati 50 km. Galaxy Stevens série pokračuje 17.9. v Náměšti nad Oslavou a 8.10. ve Strašicích u Rokycan oblíbeným závodem Tour de Brdy. Info: www.galaxy-serie.cz

Český pohár XCO 2022 v Harrachově14.08.2022

Český pohár horských kol v Harrachově se jel s podporou CYKLOŠVEC a STEVENS BIKES.

Mistrovství ČR XCO 2022 ve Stupně26.07.2022

Mistrovství ČR XCO 2022 ve Stupně se jelo s podporou CYKLOŠVEC a Stevens Bikes. Na stánku CYKLOŠVEC byla možnost otestovat kola i elektrokola Stevens, Galaxy i Totem. Fotogalerie od Vlaďky Suchanové

Mistrovství ČR a SR na silnici 202227.06.2022

Mistrovství ČR a SR v časovce jednotlivců v Kovářově bylo úspěšné pro týmy, které závodí s podporou CYKLOŠVEC. Mathias Vacek /CK Příbram Fany Gastro/ vyhrál závod mužů U23. Štěpán Telecký /Favorit Brno/ se stal vícemistrem ČR v kategorii juniorů. Jeho týmový kolega Matyáš Muroň obsadil výborné osmé místo. Martin Voltr z TJ Favorit Brno U23 na Stevens Arcalis s Catlike a KMC dojel 16. v silničním závodě mistrovství ČR v elitě v Mladé Vožici. Mathias Vacek skončil 12.

3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Memoriál Jiřího Vinklera v Kuklích19.06.2022

Memoriál Jiřího Vinklera v Kuklích u Tálína na trati 45 km vyhrál Michal Zápotocký /Čistý sport/ před Tomášem Košťálem /SK Biketime Bulls Písek/ a Zdeňkem Tomečkem /GS cyklo team Jistebnice/. Na kratší trase 30 km vyhrál Ondřej Sova /MTB Šumava Riders/. Závod byl úspěšný i pro Galaxy CykloŠvec Stevens team. Olda Míka vyhrál mezi muži 50 - 59 let, Petr Soukup dojel 3. mezi muži 40 - 59 let, Tomáš Kudlák 4. mezi muži 18 - 29 let, Tomáš Čech 8. mezi muži 40 - 59 let.

Stevens Jihočeský MTB pohár v Salačově Lhotě vyhrál Tomáš Bakus11.06.2022

Stevens Jihočeský MTB pohár v Salačově Lhotě vyhrál Tomáš Bakus /ČEZ Cyklo Team Tábor/ ve spurtu vedoucí dvoučlenné skupiny před Jiřím Reehem /Galaxy CykloŠvec Stevens/. Stevens Jihočeský MTB pohár pokračuje 3. závodem 18.6. v Kuklích

Český pohár horských kol 2022 na Zadově22.05.2022

Český pohár horských kol, Izomat Cup, který se jel s podporou Stevens bikes pokračoval třetím závodem na šumavském Zadově. V elitní kategorii mužů vyhrál Novozélanďan Anton Cooper (Trek Factory), v ženách Lia Schrievers (GER, 29er-Racing-Team / BikeSportBühne Bayreuth). Nejlepším Čechem byl Jan Vastl (GAPP System - KOLOFIX), jenž dojel na pátém místě, v ženách byla třetí Jitka Čábelická (GAPP System - KOLOFIX). Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens team/ na Stevens Sonora ES absolvoval Český pohár horských kol - Cross Country na Zadově na 3. místě mezi Masters. Gratulujeme! www.cyklosvec.cz/team

Foto Vlaďka Suchanová: zde

Stevens Jihočeský MTB pohár 2022 zahájil v Oldřichově u Písku17.05.2022

První závod Stevens Jihočeského MTB poháru 2022 - MTB tankodrom se jel v neděli 15. května v Oldřichově u Písku. Na trati 52 km vyhrál Michal Zápotocký, 2. Ivan Rybařík /oba Čistý sport/ a 3. Jiří Reeh /Galaxy CykloŠvec Stevens/. Na trati 26 km zvítězil Ondřej Vilímek z Písku před Karlem Juráněm /TT Tálín/ a Petrem Soukupem /Galaxy CykloŠvec Stevens/.

Český pohár horských kol - Cross Country 2022 v Touškovĕ24.04.2022

Český pohár horských kol - Cross Country 2022 pokračoval v Touškovĕ s podporou Stevens, CykloŠvec, Nexelo aj. Závod mužů elite vyhrál Bartlomiej Wawak před Ondřejem Cinkem s odpružením FOX.