Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Andrea Drengubáková (Galaxy Cyklošvec Stevens) dojela 2. na šumavském Špičáku a získala celkové vítězství v České Enduro Sérii 2022

Barbora Průdková (Multicraft MTB) a Matěj Charvát (Banshee Bikes) zvítězili v závěrečném dílu domácí T-Mobile Česká Enduro Série na šumavském Špičáku.

Nejlépe mezi ženami zvládla závod na bahnité trati v dešti Barbora Průdková, která vyhrála všech pět erzet a porazila Andreu Drengubákovou (Galaxy Cyklošvec Stevens), která pošesté zvítězila v celkovém pořadí České Enduroserie.

Andrea Drengubáková po závodě:

Poslední závod Enduroserie na Špičáku s takovýma podmínkama? Co víc jsem si mohla přát! Ale teda respekt jsem měla, o tom žádná.. Nějakým zázrakem se mi povedlo jet v tom motokrosu bez pádu, i když teda několikrát jsem měla hodně namále ☝️

Vážím si včerejšího druhého místa moc! I díky němu jsem se tak nakonec stala po šesté celkovou vítězkou České Enduroserie a to je i hezká třešnička na dortu vzhledem k mému desátému jubilejnímu ročníku 😍

Gratulace všem, co závod dokončili, hlavně teda dětem - neskutečný borci a frajerky!!! Tohle zadarmo opravdu nebylo 🙂

A díky všem moc za fandění, jen díky vašemu povzbuzování jsem na to některých místech nerozsypala 😁