Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)
«

PENCO SPORT ENERGY BAR LESNÍ PLODY 40G

PENCO SPORT ENERGY BAR LESNÍ PLODY 40G
Číslo zboží: 19245
Dodací číslo: SPORTBAR40LES
Značka: PENCO
DPH: 12%
Cena bez DPH: 25,89 Kč
Aktuální cena s DPH: 29
dostupnost: skladem > 20 ks
29
+ks
-
SDÍLET NA FB PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU

Popis PENCO SPORT ENERGY BAR LESNÍ PLODY 40G

Šťavnatá energetická tyčinka se zvýšeným obsahem kousků lesního ovoce v jogurtové polevě. Dodává organizmu efektivní antioxidační systém s koenzymem Q10, pohotový zdroj energie ve formě MCT tuků a přírodní sójový lecitin.

HLAVNÍ VÝHODY PENCO SPORT ENERGY BAR:

Pohotový zdroj energie
Účinný antioxidační systém s koenzymem Q10
Zvýšený podíl kousků lesního ovoce
200 mg vitamínu C v každé tyčince pomáhá posilovat imunitní systém
200 mg vitamínu C v každé tyčince přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání
Kvalitní zdravá svačinka během dne

PENCO®  SPORT ENERGY BAR je energetická cereální tyčinka s účinným antioxidačním systémem tvořeným vitamíny C, E a stopovými prvky zinkem, manganem a selenem , které pomáhají chránit buňky před oxidativním stresem, jehož riziko roste s intenzitou fyzické zátěže. Tento antioxidační systém účinně chrání organizmus  před  poškozením buněk volnými kyslíkovými radikály, které vznikají nejen během intenzivní fyzické aktivity, ale i při opalování, kouření a mohou být příčinou předčasného stárnutí a řady civilizačních chorob.

Vysoký obsah  vitamínu C v každé tyčince Energy Bar  přispívá k udržení normální funkce imunitního systému během intenzivního výkonu a po něm. Tohoto pozitivního účinku se dosáhne konzumací jedné tyčinky PENCO®  SPORT ENERGY BAR denně, která dodá organizmu  200 mg vitamínu C navíc. Energy Bar díky zvýšenému obsahu vitamínu C  pomáhá posilovat nejen imunitní systém, ale potlačuje i nástup únavy a předčasného vyčerpání během fyzické zátěže.

Zcela unikátní složkou jsou MCT tuky (Medium Chain Triacylglycerols). MCT tuky zajistí energii mnohem rychleji než jiné tuky a poteciálně by tak mohly ušetřit glykogen. Jsou dopravovány rovnou do jater a spáleny na energii.

Tyčinky PENCO®  SPORT ENERGY BAR doporučujeme  během tréninku nebo závodu vytrvalostního charakteru (běh, cyklistika…), dále pro doplnění energie při nejrůznějších sportovních aktivitách nebo  kdykoliv v průběhu dne jako rychlou svačinu.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze