Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)
«

PENCO JOINT CARE PROTEIN BAR MALINA 40G

NOVINKA
PENCO JOINT CARE PROTEIN BAR MALINA 40G
Číslo zboží: 19108
Dodací číslo: JBAR40MAL
Značka: PENCO
DPH: 12%
Cena bez DPH: 32,14 Kč
Aktuální cena s DPH: 36
dostupnost: skladem > 10 ks
36
+ks
-
SDÍLET NA FB PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU

Popis PENCO JOINT CARE PROTEIN BAR MALINA 40G

Penco Joint Care Protein Bar je proteinová tyčinka s osvěžující malinovou chutí a kousky amerických brusinek, v hořké čokoládě bez cukru. Receptura je sestavena podle nejnovějších trendů v oblasti sportovní výživy. Obsahuje 30 % kvalitních bílkovin pro podporu růstu a udržení svalové hmoty, má vysoký obsah vlákniny a minimum cukrů. Je obohacena funkční dávkou bioaktivních kolagenních peptidů TENDOFORTE. Je určena pro sportovce, ale může být i vhodnou součástí nízkoenergetické diety.

Hlavní výhody Penco Joint Care Protein Bar

  • 30 % proteinů
  • Bioaktivní kolagenní peptidy TENDOFORTE
  • Bez přidaného cukru
  • S vysokým obsahem prebiotické vlákniny FOS
  • Bez lepku

Joint Care Protein Bar je tyčinka s nízkým obsahem jednoduchých cukrů a vysokým obsahem kvalitních bílkovin, hlavní složkou proteinové směsi je syrovátkový bílkovinový koncentrát WPC.

Tyčinka Joint Care Protein Bar je obohacena 2,5 g bioaktivních kolagenních  peptidů TENDOFORTE . Peptidy TENDOFORTE „For Connective Strength“ jsou specifické kolagenní peptidy, které byly vyvinuty pro posílení šlach a vazů . Na základě studií společnosti GELITA kolagenní peptidy TENDOFORTE  snižují riziko zranění, ke kterému dochází v důsledku nadměrného zatěžování šlach při sportu.

Vysoký podíl prebiotické vlákniny, fruktoologosacharidů FOS,  snižuje energetickou hodnotu tyčinky a zároveň přispívá ke zlepšení složení střevní mikroflóry.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze