Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

 

Novinky CYKLOŠVEC 4. týden 24.01.2022

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek StevensFoxMarzocchiNexelo, Deda, Mud, Shimano, Progress, KMC a první horká novinka STEVENS 2022 - model Vapor fialový v provedení 1x11 GRX. Cykloservis na svém webu uveřejnil článek: CykloŠvec slaví 30 let v branži. Být 30 let v cyklistické branži, to ale bezpochyby představuje mimořádnou tradici. Tyto kulatiny právě teď slaví CykloŠvec. Na domácí scéně se díky němu objevuje odpružení Fox, kola Stevens a mnoho dalších značek. Pojďte s námi na malou prohlídkuStevens bude tento týden partnerem televizních přenosů z mistrovství světa v cyklokrosu 2022 ve Fayetteville /USA/, kde startují i závodníci Expres CZ - Tufo Team Kolín, kteří závodí s podporou CYKLOŠVEC, Stevens, KMC  – mezi juniory mistr ČR František Hojka a mezi muži elite mistr Slovenska Matej Ulík. Časy přímých přenosů MS najdete na ČT sport.

Novinky CYKLOŠVEC 2. týden 14.01.2022

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek KMCFoxMarzocchiNexeloShimanoProgress. Mistrovství ČR v cyklokrosu v Kolíně se jelo za podpory CYKLOŠVECNexelo CZ, KMC aj. Tereza Tvarůžková z pořádajícícho Expres CZ - Tufo Team Kolín na Stevens s KMC dojela 6. mezi ženami. Foto zde. Zlevnili jsme vybrané trenažéry a válce, najdete je zde

Novinky CYKLOŠVEC 1. týden 09.01.2022

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek TannusM-WAVE, Kenda, Nexelo, Shimano i sportovní oblečení a funkční prádlo Progress, kde najdete i zajímavé slevy aj. Využijte zimního období a pošlete své odpružení na servis do našeho autorizovaného servisního centra FOX a Marzocchi. Doplnili jsme lyže, boty, brusle a další zimní zboží. Vyberte si v eshopu nebo v našich prodejnách - www.cyklosvec.cz/sporty-zimni Silniční kola STEVENS 2022 - zúročení 30-ti let zkušeností...

Koloběžky Galaxy v nových designech 23.12.2021

Do sezóny 2022 vstupují oblíbené koloběžky značky Galaxy v nových svěžích barvách i designech. K mání je trojice koloběžek, kterou na první pohled rozlišuje velikost kol. Na největší koloběžce může jezdit klidně i celá rodina, naopak na té nejmenší se bude nejlépe cítit dítě na prvním stupni základní školy. Galaxy tak svými koloběžkami dokáže pokrýt všechny generace.

Novinky CYKLOŠVEC 50. týden 15.12.2021

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili dětská kola Visitor 16", 20", 24", 26" i zboží značek Tannus, Shimano, M-Wave, Nexelo, Kenda, Roto i sportovní oblečení a funkční prádlo Progress, kde najdete i zajímavé slevy aj.

 

ÚVODNÍ STRANA

Nebyly nalezeny žádné položky.
Strana 46/441...444546

     

Sphere 

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze