Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

 

Novinky CYKLOŠVEC 14. týden 05.04.2024

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili další kola Stevens a zboží značek Shimano, RSP, Velo, M-Wave aj. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNOZveme Vás na testování kol a elektrokol Stevens, Galaxy, Totem aj. a Zahájení cykloturistické sezóny v Písku 20.4. Start a cíl cykloturistické vyjížďky s Harmony a testování bude v prodejně CYKLOŠVEC Písek, U Hřebčince 2509. Další testování: 27. - 28.4. Prague Bike Fest, 24.- 26.5. Světový pohár MTB Nové Město na Moravě, 15.6. STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE. Více zde.

Zahájení cykloturistické sezóny s Harmony a CykloŠvec v Písku 04.04.2024

Zveme vás na ZAHÁJENÍ CYKLOTURISTICKÉ SEZÓNY v Písku v sobotu 20. 4. 2024.  Zejména pro pěší je připravena příjemná procházka Píseckými lesy, vhodná i pro děti a rodiny s kočárky či koly. Mohou se zaregistrovat v době od 9 do 11 hodin v areálu CykloŠvec Písek, U Hřebčince 2509, stejně jako cyklisté na trasy různé délky. Zde bude i testování kol a elektrokol.

Novinky CYKLOŠVEC 13. týden 29.03.2024

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili další dětská kola Galaxy a BMX Galaxy. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNO

Nový průvodce pro výběr kol a elektrokol 28.03.2024

Vyberte si kolo nebo elektrokolo pomocí našeho nového průvodce. Poradí jak vybrat to správné pro vás. Na www.cyklosvec.cz/kola nebo www.cyklosvec.cz/elektrokola navolte výšku postavy a průvodce vám doporučí vhodná kola nebo elektrokola, která máme na skladě. Lze zde filtrovat dle kvality komponentů, materiálu rámu, typu vidlice, velikosti kol, značky, barevnosti apod. www.cyklosvec.cz/rady-a-tipy-jak-vybrat-kolo.   

Novinky a slevy Elektropower 28.03.2024

Představujeme novinky a slevy značky Elektropower. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili modely Onyx, Arko, Nova M3, Sunra Sport a Sunra Max, elektrokoloběžky Bluetouch aj. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNOZnačka ELEKTROPOWER je tu pro Vás už více jak 10 let. Je jedním z předních výrobců a prodejců elektroskútrů a elektrotříkolek v ČR. Úspěšně se prodává také v Rakousku a Německu. Po českých silnicích jezdí již tisíce strojů značky ELEKTROPOWER. 

 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Nebyly nalezeny žádné položky.
Strana 115/1061...113114115

            

Sphere 

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze