Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

 

Novinky CYKLOŠVEC 7. týden 16.02.2024

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek DEDA elementiCatlike, oblečení Progress aj. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNOČasopis Cykloservis č.1 uveřejnil test Stevens odlehčeně - Jestli u některých typů kol může méně znamenat více, pak je to asi nejmladší kategorie Light eMTB. Trochu méně výkonu motoru, menší kapacita baterie, a tudíž celkově výrazně nižší hmotnost pohonu a následně kola jako takového. E-bike vážící sedmnáct kilogramů a přitom s dostatečným točivým momentem i dojezdem? Ano, přesně takový je testovaný topmodel E-Maverick AM 9.4.3 od hamburské značky Stevens... Test zde.

Novinky CYKLOŠVEC 6. týden 09.02.2024

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili další kola Stevens a zboží značek CatlikeRSP aj. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNO. Vyhrajte v soutěži Skládejte s Velem dres a čepičku Stevens. Info zdeNovou generaci silničních rámů Arcalis a Xenith představil hamburský STEVENS. Aerodynamický model Arcalis GEN.2 vychází z úspěšné předchozí generace s tím rozdílem, že díky použití nových technologií a jiné karbonové pleteniny bylo dosaženo výrazného snížení hmotnosti (až na 950g u nejmenší velikosti). Plná integrace lanek, absolutní aerodynamika a integrovaná sedlovka jsou samozřejmostí. Cena 69990 Kč. Ani druhý uvedený model – endurance silnička XENITH ve své druhé generaci nezaostává, ba právě naopak. Snížení hmotnosti o 15% oproti předchozí generaci, inovovaná geometrie a možnost montáže plášťů až do šíře 32mm pro větší pohodlí. Cena 62490 Kč. Oba rámy lze individuálně osadit dle Vašich požadavků v rámci Stevens Custom programu. 

Novinky CYKLOŠVEC 4. týden 26.01.2024

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili kola a elektrokola značky StevensNové slevy elektrokoloběžek Bluetouch a elektrokol LectronV minulém týdnu došlo k úpravě cen kol STEVENS, která přecházejí do nového modelového roku. Označená jsou nyní jako 2024/23 a naleznete je za nové, nižší ceny zdeDále v našem eshopu přibyly nové rámy, modely pokračující označené jako 2024/23, verze zcela nové jen 2024 v názvu. /poznáte snadno i dle ceny, přecházející varianty mají sníženou cenu/. Zveme Vás na stánek CYKLOŠVEC 2.- 4.2. 2024 na Mistrovství světa v cyklokrosu v Táboře, kde představíme novinky Stevens BikesGalaxy bikeCatlikeNexeloKendaTotemKMCDedaFOXMarzocchi a dalších značek, které dovážíme do ČR a SR. Test STEVENS E-MAVERICK AM 9.4.3. na MTBS.CZ

Novinky CYKLOŠVEC 3. týden 19.01.2024

Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek DEDA ElementiCatlike aj. Další zboží naleznete v rubrice OPĚT NASKLADNĚNOSlevy trenažérů a válců. Nenechte počasí diktovat vám, kdy je čas na trénink. Cyklistické trenažéry i tréninkové válce se vejdou do každého obýváku a umožní vám trénovat, kdykoliv si zamanete. Více zde Servis FOX a Marzocchi běží po inventuře opět naplno. Využijte období před sezónou a pošlete své odpružení na servis do našeho autorizovaného servisního centra FOX a Marzocchi do PískuSlevy lyží, bot a dalšího zimního zboží zdeProvádíme kompletní servis lyží a snowboardů a provozujeme půjčovnu v Písku v Harantově 1317 a ve Vlašimi, Na Potoce 225.

Nový průvodce pro výběr kol a elektrokol 08.01.2024

Vyberte si kolo nebo elektrokolo pomocí našeho nového průvodce. Poradí jak vybrat to správné pro vás. Na www.cyklosvec.cz/kola nebo www.cyklosvec.cz/elektrokola navolte výšku postavy a průvodce vám doporučí vhodná kola nebo elektrokola, která máme na skladě. Lze zde filtrovat dle kvality komponentů, materiálu rámu, typu vidlice, velikosti kol, značky, barevnosti apod. www.cyklosvec.cz/rady-a-tipy-jak-vybrat-kolo.   

 

ÚVODNÍ STRÁNKA

Nebyly nalezeny žádné položky.
Strana 106/1031...104105106

            

Sphere 

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze