Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Světový pohár MTB v Novém Městě na Moravě

Závodníci Expres CZ - Tufo Team Kolín v přilbách a tretrách Catlike a s řetězy KMC byli úspěšní na Světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě. Nejlépe si vedli mistryně ČR do 23 let Tereza Tvarůžková a juniorka Karolína Bedrníková.

Tereza Tvarůžková /Expres CZ - Tufo Team Kolín/ s Catlike a KMC se postarala o další skvělou senzaci na Světovém poháru MTB. Ve čtvrtek si v dresu národní šampionky dojela pro úžasné 10. místo v kategorii U23. V sobotu své umístění dokázala ještě o 3 příčky vylepšit a skončila po velkém boji na 7. místě!

Karolína Bedrníková s Catlike  a KMC dojela 3. v UCI MTB World Cup: Nové Město na Moravě 2020 mezi juniorkami. Gratulujeme!