Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Stevens Jihočeský MTB pohár v Soběslavi i celkově vyhrál Lukáš Smola na Stevens Sonora

Stevens G.Benedikt Soběslavský maraton závěrečný závod Stevens Jihočeského MTB poháru 2020 vyhrál Lukáš Smola /TOI TOI CK Slaný/ na Stevens Sonora před Milošem Doubkem, Michalem Zápotockým /oba Čistý Sport Racing team/ a Emilem Hekelem /Zekof team/. V celkovém pořadí zvítězil mezi muži A Lukáš Smola.

Na kratší trase 32 km v Soběslavi vyhrál Vojtěch Hrstka /GAPP System - KOLOFIX MTB Racing Team/. Dobře si vedli i závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens. Na delší 46 km trati Oldřich Míka dojel 4. a Michal Karella 14. mezi muži nad 50 let, Josef Slanař 6. mezi muži A - 19 - 29 let.

V celkovém pořadí Stevens Jihočeského MTB poháru 2020 zvítězil mezi muži A Lukáš Smola a mezi muži nad 50 let skončil 3. Oldřich Míka /Galaxy CykloŠvec Stevens/.