Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)
«

PENCO WHEY PROTEIN JAHODA 1000G

NOVINKA
PENCO WHEY PROTEIN JAHODA 1000G
Číslo zboží: 19153
Dodací číslo: WP1000JAH
Značka: PENCO
DPH: 12%
Cena bez DPH: 1 034,82 Kč
Aktuální cena s DPH: 1 159
dostupnost: skladem 2 ks
1 159
+ks
-
SDÍLET NA FB PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU

Popis PENCO WHEY PROTEIN JAHODA 1000G

Chuťově bezkonkurenční proteinový nápoj s 37g proteiny v dávce. Zdrojem jsou výlučně bílkoviny získané šetrnou cestou při nízkých teplotách, kdy nedochází ke ztrátě cenných biologicky aktivních látek. Je jemně oslazen stévií a obohacen směsí trávicích enzymů Opti-7-DIGEST. Skvěle se rozpouští-i bez šejkru!

  • 100% CFM Whey Protein
  • 37 g proteinů v jedné dávce
  • 2 500 mg L- glutaminu v jedné dávce
  • 4 mg vitamínu B6 v jedné dávce
  • Opti-7- DIGEST – komplex trávicích  enzymů  (amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, proteáza, papain, bromelain)

Zdrojem proteinů je výlučně syrovátkový proteinový koncentrát (WPC), obsahující vysoký podíl biologicky aktivních frakcí, získaných unikátním šetrným procesem Cross-Flow  mikrofiltrace (CFM).  CFM syrovátkový proteinový koncentrát obsahuje až 80% bílkovin  vysoké biologické hodnoty, má nízký obsah tuku a laktosy. Díky instantizaci je ve vodě dobře rozpustný a snadno vstřebatelný. V porovnání se syrovátkovým izolátem nebo hydrolyzátem obsahuje více vitamínů a minerálních látek, zejména vápníku a hořčíku. Je vhodné ho zařazovat s větším časovým odstupem po výkonu (60 -90 min), případně na noc.

Pozn.: Syrovátkový hydrolyzát se získává enzymatickým štěpením dlouhých řetězců syrovátkových proteinů. Naštěpené kratší  řetězce jsou  pak lépe vstřebatelné.  Na rozdíl od WPC se  syrovátkové  hydrolyzáty doporučují  ihned po výkonu. Enzymatickou hydrolýzou se sice získá velmi kvalitní snadno  využitelný protein, ale za cenu zhoršení chuťových vlastností.

Jedna dávka PENCO Whey Protein  poskytuje 37g proteinů, které přispívají k růstu a udržení svalové hmoty. Vysoký obsah vitamínu B6 podporuje normální metabolismus bílkovin a glykogenu.Pro lepší stravitelnost je PENCO Whey Protein je obohacen směsí trávicích  enzymů Opti-7-DIGEST rostlinného původu.

PENCO Whey Protein je nezbytnou součástí výživového programu nejen sportovců silových disciplín, ale i vytrvalostních a rekreačních sportovců. Dále je určen pro jedince, kteří mají problémy s nabíráním svalové hmoty.Je také skvělý jako součást proteinové diety.

Charakteristika:

zdrojem proteinů je výlučně syrovátkový proteinový koncentrát, získaný  vysoce šetrným výrobním procesem  Cross-Flow microfiltration (CFM),  zachovávající  vysoký podíl biologicky aktivních frakcí (β-laktoglobulin, α-laktalbumin, imunoglobulin, glykomakropeptid)

  • nízký obsah tuku a laktózy
  • obsahuje  komplex trávicích  enzymů  Opti-7- DIGEST
  • instantizace WPC zlepšuje jeho rozpustnost.
  • přirozená chuť vanilky, čokolády a jahody.
  • Neobsahuje aspartam ani Sukralosu!

PŘÍPRAVA A POUŽITÍ: Podle intenzity zátěže a aktuální potřeby bílkovin se 50g PENCO WHEY PROTEINU (4 navršené odměrky) rozmixuje, např. šejkrem ve 200 ml chladné vody nebo 25g (2 navršené odměrky) ve 100 ml vody. Pro děti od 12 let poloviční dávky podle zátěže. Takto připravený koktejl se pije 60-90 minut po skončení výkonu, případně na noc. Pro dosažení požadovaných účinků dodržujte uvedený postup přípravy. Nepřekračujte maximální doporučenou spotřebu, tj. 100g denně. Dbejte na různorodou a vyváženou stravu a zdravý životní styl.
V případě jakýchkoli obtíží po užití přípravku přerušte jeho užívání.

SLOŽENÍ: syrovátkový proteinový koncentrát 85 % (98,5 % whey protein koncentrát, 1,5 % sojový lecitin), L-glutamin 5 %, taurin 5 %, emulgátor: sójový lecithin, vitamínový premix (L-askorbová kyselina, tokoferyl-acetát 50 %, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, riboflavin, pyridoxin-hydrochlorid, thiamin-mononitrát, kyselina listová, D-biotin, kyanokobalamin), barvivo: sušená šťáva z červené řepy, aroma, sladidlo: steviol-glykosid, Opti-7-Digest 0,1 % (směs rostlinných enzymů amyláza, celuláza, laktáza, lipáza, proteáza, papain, bromelain). Minerální látky jsou přirozenou součástí přítomných surovin.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze