Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)
«

PENCO ULTRA ENERGY BAR 50G DATLE MERUŇKA

PENCO ULTRA ENERGY BAR 50G DATLE MERUŇKA
Číslo zboží: 19240
Dodací číslo: UEB50MER
Značka: PENCO
DPH: 12%
Cena bez DPH: 31,25 Kč
Aktuální cena s DPH: 35
dostupnost: skladem > 5 ks
35
+ks
-
SDÍLET NA FB PŘIDAT K POROVNÁNÍ DOTAZ KE ZBOŽÍ POSLAT ZNÁMÉMU

Popis PENCO ULTRA ENERGY BAR 50G DATLE MERUŇKA

Datlová tyčinka s kousky meruňek. Byla vyvinuta speciálně pro sportovce. Na rozdíl od “RAW” tyčinek je obohacena unikátním disacharidem Palatinosou a bohatým zdrojem energie ve formě MCT tuků. Neobsahuje řepný cukr ani kukuřičný sirup. Doporučujeme během výkonu nebo jako ”předtréninkový snack”. Bez lepku.

JEDNA TYČINKA PENCO® ULTRA ENERGY BAR  OBSAHUJE:

44 g ovoce  * 167 kcal * 5,5 g vlákniny * 100 mg vitamínu C * 6 mg vitamínu E *  5 mg koenzymu Q10

88% OVOCE
NEOBSAHUJE ŘEPNÝ CUKR ANI KUKUŘIČNÝ SIRUP
10% ISOMALTULOSY (PALATINOSE TM)
1% MCT TUKŮ
ÚČINNÝ ANTIOXIDAČNÍ SYSTEM (VITAMÍNY C, E) S KOENZYMEM Q10
BEZ LEPKU A PALMOVÉHO TUKU

88 % tyčinky PENCO® ULTRA ENERGY BAR tvoří ovoce, které je vhodným zdrojem sacharidů a dodává organismu energii pro fyzický výkon.  Hlavní ovocnou složkou jsou datle, které obsahují významné množství některých vitamínů a minerálních látek, zejména draslíku. Tyčinky Ultra Energy Bar neobsahují řepný cukr ani kukuřičný sirup s vysokým obsahem fruktosy.

Tyčinky PENCO® ULTRA ENERGY BAR jsou obohaceny speciálním disacharidem isomaltulosou (Palatinose TM) pro postupné uvolňování energie během déletrvajících sportovních výkonů. Isomaltulosa podle výsledků odborných studií se v těle metabolizuje pomaleji bez výrazného zvýšení glukózy v krvi. Svalům a mozku poskytuje stejné množství energie jako třtinový a řepný cukr, ale v delším časovém intervalu.

Zcela unikátní složkou jsou MCT tuky (Medium Chain Triacylglycerols), podle dostupných literárních údajů se rychle vstřebávají a uvolňují energii.

PENCO® ULTRA ENERGY BAR díky zvýšenému obsahu vitamínu C podporují normální funkci imunitního systému a potlačují nástup únavy a předčasného vyčerpání během fyzické zátěže.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze