Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Novinky CYKLOŠVEC 46. týden

Představujeme novinky na našem skladu. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží značek Nexelo, Stevens, Deda elementi, RSP, sportovní oblečení Progress aj. Nabízíme velký výběr trenažerů a válců pro zimní přípravu.

Řada závodníků startovala na Stevens v neděli na na Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře. Na stánku CYKLOŠVEC byla řada novinek z naší nabídky. Holanďan Mees Hendrikx z Crelan-IKO Cyclocrossteam vyhrál závod mužů do 23 let. 777 Cyclocrossteam na Stevens Bikes byl také úspěšný - Annemarie Worst vybojovala bronz! Inge van der Heijden 9. místo a Aniek van Alphen 19. mezi ženami. Fotogalerie ze závodu si můžete prohlédnout zde.

Závodníci Expres CZ - Tufo Team Kolín na Stevens startovali na Světovém poháru v Táboře. Závod mužů do 23 let - Robert Hula vybojoval 23. pozici a vylepšil si tak své umístění z minulého týdne, kdy na ME v Nizozemí obsadil 28. místo. Jakub Kučera, který startoval z poslední řady dokončil čtyřicátý první. Timofej Ivanov obsadil při své cyklokrosové premiéře 32. příčku. První cyklokros sezony pro Terku Tvarůžkovou a 34. místo v závodě žen elite.

Pavlína Horálková z Vlašimi trénuje na Galaxy bike od Cyklošvec a je reprezentantkou ČR v hokeji. V neděli s reprezentačním týmem vybojovala vítězství s Maďarskem a historický první postup českých hokejistek na olympiádu 2022 v Pekingu. Gratulujeme! Olympijský turnaj se bude hrát od 4. do 20. února.