Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

MTB tankodrom Oldřichov

V Oldřichově u Písku jel první závod seriálu Jihočeského MTB poháru 2023 - MTB tankodrom Oldřichov, který pořádal Junior cycling projekt team.

Na kratší trati vyhrál Petr Soukup z týmu Galaxy CykloŠvec Stevens, druhý dojel Juráň Karel z týmu Diablo sport Český Krumlov a třetí Tomáš Prokeš z Prodoli racing teamu. Nejrychlejší ženou byla Kristýna Lebedová z CK Jihočeské naděje.
Na delší trase zvítězil 1. Miloš Doubek (SpectrumBike Racing), 2. Martin Boubal (Hello CTW), 3. Jiří Reeh (Galaxy CykloŠvec Stevens), 4. Tomáš Koštál /Stevens Cyklošvec Písek/ a 5. Lukáš Smola /Galaxy CykloŠvec Stevens/