Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Mistrovství ČR MTB 2020 v Peci pod Sněžkou

Mistrovství ČR MTB XCO v Peci pod Sněžkou se jelo s podporou CYKLOŠVEC, Stevens, KMC aj. Štafety: 2. místo pro Expres CZ - Tufo Team Kolín. V XCO dojela 2. Tereza Tvarůžková a 7. Tomáš Paprstka. V závodě do vrchu vyhrál Tomáš Paprstka s Catlike, Fox a KMC a 2.Tereza Tvarůžková mezi ženami /Expres CZ - Tufo Team Kolín/.

Expres CZ - Tufo Team Kolín s Catlike a KMC úspěšný na Mistrovství ČR MTB XCO v Peci pod Sněžkou

3x 🥇 - Terka Tvarůžková získala titul Mistra České republiky v sobotu v kategorii ženy do 23 let, Tom Paprstka v nedělním závodě do vrchu, a Kája Bedrníková stejně jako Tom v neděli do vrchu.
3x🥈 - v pátek štafetou ( ve složení Dan Žvak, Terka Tvarůžková, Kája Bedrníková a Tom Paprstka), v sobotu zásluhou Dana Žvaka v kategorii junioři a Terky Tvarůžkové v kategorii ženy Elite.
1x🥉 - Kája Bedrníková v sobotní kategorii juniorky.

Výsledky XCO:

Muži Elite
1. Ondřej Cink (Kross Racing) 1:28:51 hod.

Ženy Elite
1. Jitka Čábelická (GAPP System - Kolofix) 1:24:09 hod.
2. Tereza Tvarůžková (Expres CZ Tufo Kolín) +0:48
3. Karla Štěpánová (Maloja Pushbikers) +1:58

V závodě do vrchu vyhrál Tomáš Paprstka (Expres Tufo Kolín) s Catlike, Fox a KMC.