Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Galaxy CykloŠvec Stevens team závodí na silnici i MTB

Závodní cyklistická sezóna jede už naplno a závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu závodí na silnici i MTB. Petr Soukup vyhrál a Olda Míka /oba Galaxy CykloŠvec Stevens team/ dojel druhý v MTB kritériu Okolo Hradeb v Písku mezi muži nad 50 let.

Tomáš Kudlák /Galaxy CykloŠvec Stevens/ na Mistrovství ČR amatérských cyklistů v časovce jednotlivců na silnici na 18 km v Nahořanech mezi muži do 29 let dojel 7. a v silničním kritériu  ve Vimperku 10.

Vlastimil Fröhlich /Galaxy CykloŠvec Stevens/ zdolal extrémní trať Mistrovství ČR v MTB maratonu na Dolní Moravě 107 km, 3333 m převýšeni za 10:08 hod. na 22. místě mezi muži Masters. Jeho dcera Lucie Fröhlichová v Nova Cupu na Dolní Moravě v kategorii dětí 9-10 let dojela 9./3. ze svého ročníku 2011/

Vít Čenda Čenovský, který na přelomu roku absolvoval putování na MTB na Novém Zélandu jel v červnu extrémní MTB závody - Toulání Šumavou 500 km start v úterý v 17.00 hod a dojezd v SO ve 14.00 a Loudání Českou krajinou. Na plánovaných 660 km jsem najel s kufrováním 695 kilometrů Start následující středu ve 22.00 hod a konec v úterý ve 3.00 hod ráno dne 23.6.2020, což jsem si dal jako dárek k narozeninám.