Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Foto z Toi Toi Cupu v Uničově

Dobře si vedli závodníci na kolech Stevens v prvním závodě Českého poháru v cyklokrosu - Toi Toi Cup v Uničově

První závod Českého poháru v cyklokrosu - Toi Toi Cup se jel v Uničově. Dobře si vedli závodníci na kolech Stevens. Mezi juniory vyhrál Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/. Mezi muži dojel druhý ve spurtu Belgičan Gianni Vermeersch (Steylaerts).

Emil Hekele v dresu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS v přilbě, tretrách i brýlích jel výborně v první části závodu, kdy byl v první desítce. Do cíle dojel 24. Lukáš Smola také na Stevens Super Prestige skončil 30.

Závod ovládli v obou hlavních kategoriích Belgičané, mezi ženami to byla Laura Verdonschot (BEL, Marlux Bingo), mezi muži Vincent Baesteans (BEL, Tremelo Club).

Muži Elite:
1. Vincent Baesteans (BEL, Tremelo Club)
2. Gianni Vermeersch (BEL, Steylaerts)
3. Marcel Meisen (GER, Corendon Circus)
4. Dieter Vanthourenhout (BEL, Marlux Bingo)
5. Braam Merlier (BEl, Pauwels Sauzen – Vastgoedservice)
6. David van der Poel (NED, Corendon Circus)
24. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/

Ženy Elite:
1. Laura Verdonschot (BEL, Marlux Bingo) 42:34 min.
2. Joyce Vanderbeken (BEL, Bike Advice - Itaf) +0:06
3. Denise Betsema (NED, AB Transport Group) +0:12
4. Jitka Čábelická (GAPP System - Cabtech) +0:15
5. Karla Štěpánová (N1 Team) +0:22

V 1. závodě Českého poháru v cyklokrosu v Uničově mezi kadety dojel Libor Švec /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ 37. a v druhém pohárovém závodě v Ostravě skončil 33.