Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Foto z Toi Toi Cupu v Kolíně

Výborně si vedli závodníci na Stevens na Toi Toi Cupu v Kolíně. Mezi juniory obsadili první dvě místa 1. Tom Lindner /Stevens Racing Team/, 2. Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/ a mezi muži Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 6.

Výborně si vedli závodníci na Stevens na Toi Toi Cupu v Kolíně. Mezi juniory obsadili první dvě místa a mezi muži Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 6.

Lukáš Smola skončil 27. Záznam závodu na ČT sport: zde

Závod Českého poháru Toi Toi Cupu v cyklokrosu v Kolíně: Muži (Elite a U23) (43 startujících): 1. Diether Sweeck, 2. Braam Merlier (oba Belgie), 3. Jan Nesvadba (ČEZ Cyklo team Tábor), 4. Marek Konwa (Polsko), 5. Tomáš Paprstka (Expert CZ - Scott team Kolín) 6. Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ .

Průběžné pořadí (po 5 ze 7 závodů): 1. Nesvadba 140, 2. Paprstka 126, 3. Škarnitzl (Mitas Trek) 120, 9. Emil Hekele (Galaxy Cyklošvec Stevens) 78  21. Lukáš Smola /TOI TOI Cykloklub Slaný/ 33

Toi Toi Cup Kolín - Junioři: 1. Tom Lindner /Stevens Racing Team/, 2. Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/

Libor Švec ml. /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Českém poháru Toi Toi cupu v Kolíně mezi kadety 29. Danlela Radová /STEVENS Cykloklub Benešov/ dojela mezi kadetkami 25.

Toi Toi Cup v cyklokrosu mužů a žen pokračuje šestým závodem kategorie C2 v Jabkenicích v sobotu 8.12..2018 a vyvrcholí závěrečným závodem kategorie C1 15.12. v Mladé Boleslavi, který opět uvidíte v přímém přenosu na ČT sport.