Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Foto z Toi Toi Cupu v Holých Vrších

Čtvrtý závod letošního 11. ročníku Toi Toi Cupu se jel poslední říjnovou sobotu v Holých Vrších.

Tomáš Paprstka v přilbě, brýlích a tretrách Catlike a s řetězem KMC vyhrál Toi Toi Cup v Holých Vrších už potřetí.  Emil Hekele (STEVENS Bikes - EMILIO SPORT) v prvním kole ulomil sedlovku a ztratil hned po startu, ale dokázal vybojovat 4. místo. Jonáš Březina  (GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS) dojel na 13. místě a nominoval se také na mistrovství Evropy 5.11. v Táboře.

Překvapením dne byla Magdalena Mišoňová na Stevens Super Prestige. Čtvrté místo nadějné cyklokrosařky je letošním nejlepším umístěním a příslibem před evropským šampionátem v Táboře, kde by měla startovat v kategorii žen U23.

muži Elite

Pořadí: 1. Tomáš Paprstka (Expres CZ Kolín), 2. Marek Konwa (Volkswagen Samochody Užytkowe MTB TEAM), 3. Jan Nesvadba (Expres CZ Kolín), 4. Emil Hekele (STEVENS Bikes - EMILIO SPORT), 13. Jonáš Březina  (GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS)

ženy Elite

Pořadí: 1. Pavla Havlíková (KC Kooperativa Jablonec n.N.), 2. Karla Štěpánová (N1 Team), 3. Nadja Heigl (Sportunion Bikestore.cc-team), 4. Magdalena Mišoňová (Sokol Veltěž) na Stevens Super Prestige.

Junioři

Pořadí: 1. Jakub Ťoupalík (Cycling academy Tábor), 2. Jakub Schierl (Expres CZ Kolín), 3. Jakub Hník (Mapei Kaňkovský), 14. Josef Kunášek /KH Tour Stevens Bikes team/