Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Světový pohár v cyklokrosu 2021 v Táboře

Řada závodníků startovala na Stevens v neděli na na Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře. Na stánku CYKLOŠVEC byla řada novinek z naší nabídky. Holanďan Mees Hendrikx vyhrál závod mužů do 23 let. 777 Cyclocrossteam na Stevens byl také úspěšný - Annemarie Worst vybojovala bronz!

Inge van der Heijden 9. místo a Aniek van Alphen 19. mezi ženami.

Závodníci Expres CZ - Tufo Team Kolín na Stevens startovali na Světovém poháru v Táboře. Závod mužů do 23 let - Robert Hula vybojoval 23. pozici a vylepšil si tak své umístění z minulého týdne, kdy na ME v Nizozemí obsadil 28. místo. Jakub Kučera, který startoval z poslední řady dokončil čtyřicátý první. Timofej Ivanov obsadil při své cyklokrosové premiéře 32. příčku. První cyklokros sezony pro Terku Tvarůžkovou a 34. místo v závodě žen elite.