Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Andrea Drengubáková novou posilou Galaxy CykloŠvec Stevens teamu

Andrea Drengubáková se vrací po 16 letech opět do Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. V Blinduru na Lipně vybojovala 2. místo s Fox, KMC a Tannus. Gratulujeme! Největší úspěchy Andrey: - 2x Mistryně České republiky v Enduru
- 5x celková vítězka České Endurosérie
- účastnice Enduro World Series (nejlepší umístění 26. místo v Zermattu 2019)
- 8. místo v týmech v Trophy of Nation (Mistrovství světa národů ve Finale Ligure 2019)

Z instagramu Andrey: Nové kolo Juliana-  Tohle je splnění mýho „holčičkovskýho“ snu. Kolo podle mě. Kolo vyladěný od převodníku, gripů, nálepek až po ventilky podle mých představ a podle mojí růžový úchylky.

Velké díky patří @cyklosvec.cz , který mi kolo vytunil tlumením a sedlovkou FOX a epesním zlatým řetězem KMC. A s tím souvisí i novinka, že letos budu jezdit za tým Galaxy CykloŠvec Stevens, což je taková srdcovka, protože to byl můj první závodní tým, do kterého mě jako dárek k 16. narozeninám přihlásil tehdy můj tatínek 💜 A tam byl můj počátek závodění, kdy jsem jako juniorka vyhrála tehdejší Galaxy sérii, byla celkově třetí v Českém poháru v ½ maratonu a ujela svůj první maraton na 102 km (to si třeba u sebe dneska nedokážu dost dobře představit…a je teda přísný říct, že to bylo před 16 lety.