Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5 6 ... 28

Stevens Nema 2019 – Vyšší dívčí10.06.2019

Dámská horská kola jsou u značky Stevens velmi úspěšná. Modelová řada obsahuje trojici biků na shodných rámech odlišující se skladbou komponentů. Ženská srdce dobývají všechna tři kola svými přednostmi, jsou krásná, praktická i relativně levná.

pokračování článku

Omotávka Deda Tape07.06.2019

V nabídce italské značky Deda najdeme řadu omotávek od základních až po ty luxusní a každá má nějaký zajímavě znějící název. Základní model se ale jmenuje jednoduše, prostě Deda, a když jej namotáte na řídítka správně, budete mít vytlačené logo značky na očích v perfektní řadě za sebou.

Novinky CYKLOŠVEC 23.týden06.06.2019

Přehled novinek na našem skladě. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili oblíbená BMX kola Galaxy Spot a Early Bird aj. i díly a doplňky NexeloM-Wave, Sigma, Shimano a další. Průběžně doplňujeme kola a elektrokola Stevens TotemStále nabízíme zlevněné modely kol a elektrokol Stevens, Totem, Galaxy a Bulls - přehled modelů naleznete zde. Nový typ Cyklostar PERFORMANCE & SERVIS je úplná novinka, s určením přímo pro ten nejvyšší výkon. Vyvinuto pro profesionální, servisní a týmové použití. Jedinečný mycí výkon při zachování šetrnosti a bezpečného použití. Nejvýkonější CYKLOSTAR ORIGINAL všech dob. K dostání je v baleních o obsahu 0,5l, 2l, 5l a 20l.

2. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Chýnov03.06.2019

V Chýnově se jel 2. závod Stevens Jihočeského MTB poháru, který byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Ve svých kategoriích se postavili také na stupně vítězů. Olda Míka vyhrál na delší trase 47 km a Petr Soukup na kratší trase 25 km. 3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru se jede 15.6. v Salačově Lhotě u Pacova.

Stevens E-Wave 2019 – Vstupní model s novým rámem01.06.2019

Pro německou značku Stevens jsou elektrokola velmi důležitou položkou, proto se každoročně inovují, mají speciální katalog i expozici na světových veletrzích. Celkem je k dispozici šestatřicet modelů v šesti základních kategoriích. Letos se inovovalo docela podstatně, takže vstupní model E-Wave dostal nový rám, který měly dříve jen vyšší řady ebiků Stevens.

Stevens E-Tremalzo – Silák s dlouhou výdrží31.05.2019

Zbrusu nový model horského elektrokola Stevens dostal název podle lokality v italských Dolomitech. Tento velmi oblíbený průsmyk se jezdí z obou stran, ale směrem nahoru to byla vždy výzva jen pro trénované. Zrovna s tímto ebikem by jste nahoru vystoupali jedna báseň a díky tlustým gumám by se vám po šutrech jelo bezpečně i zpět. Trochu jsme se nechali tím pojmenováním unést, ale tady prostě sedí.

Stevens E-Wave Lady – Hodně síly a elegance27.05.2019

Ebiky zaujímají stále větší podíl z trhu jízdních kol, v poslední době jsou to právě horská kola s motorem, které zaznamenávají největší boom. Stevens sídlí v Německu a tak elektrokola musí být chtě nechtě technicky dokonalá. Výhodou je, že i ten nejníže postavený model disponuje velmi slušnými parametry.

Novinky CYKLOŠVEC 20.týden20.05.2019

Přehled novinek na našem skladě. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží Nexelo, VebenM-Wave, Ferdus, Deda a další.

1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Tábor Bike Classic19.05.2019

Tábor Classic Race MTB "Žižkova pomsta" - 1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru na delší trase 42 km vyhrál Jan Písař, druhý dojel Pavel Staněk a třetí Ivan Rybařík. Závod byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Ve svých kategoriích se postavili také na stupně vítězů.

O víkendu se konal 2. závod Galaxy Stevens série 2019 v Náměšti nad Oslavou 13.05.2019

Petr Šťastný /Sport Races - Isaac team/ mezi muži a Monika Klimešová /ENDEKA BASSTA team/ mezi ženami vyhráli Náměšťský Cyklomaraton - 2. závod Galaxy Stevens série 2019 na trase 50 km. Závod měl letos dvě trasy 25 km a 50 km, které se s novými změnami závodníkům hodně líbily.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze