Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5 6 ... 23

Foto z mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 v Holých Vrších13.01.2019

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ a jeho fanklub na Mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 Holé Vrchy. Skvělý výkon Emila, fantastická atmosféra, výborný fanklub...

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 2. týden 201911.01.2019

Přehled novinek na našem skladě v cenách s DPH. Doplnili jsme především sortiment značek Nexelo, Shimano a další.

pokračování článku

Cyklokros UCI C1 v La Mézière ve Francii vyhrál Wout van Aert08.01.2019

6.1.2019 se jel Cyklokros UCI C1 v La Mézière ve Francii, který vyhrál trojnásobný mistr světa Wout van Aert. Startovali i naši hoši na Stevensech Emil Hekele a Lukáš Smola

pokračování článku

Stevens Tabor 2019 – Univerzální kroska 07.01.2019

Na světě je jen pár vyvolených značek, které patří v cyklokrosu po tolik let ke světové špičce, Stevens je jednou z nich. Nyní zrovna prožíváme období renesance cyklokrosových kol, nějakou tu krosku dnes chce mít doma kde kdo, protože „terénní silnička“ je prostě velmi praktická. Na vlně gravel biků se vezou i cyklokrosy a tak toto pojetí cyklistiky dobře zapadá i do naší krajiny, která je plná cest pro cyklokros jako stvořených.

pokračování článku

Stevens E-Cayolle+ 2019 – Pokrok nezastavíš04.01.2019

S rozvojem elektrických pohonů nastala renesance pevných horských kol, ne každý si může dovolit hned drahý celoodpružený ebike, hardtailům motory dodaly větší atraktivitu a použitelnost v terénu.

pokračování článku

Stevens Custom Program03.01.2019

Možnost individualizace je především u luxusnějších kol vítaným zpestřením sériové nabídky, a některé značky se proto rozhodly svým zákazníkům dopřát tento luxus – naspecifikovat si kolo přesně podle svých představ. V tento okamžik nemáme na mysli zakázkovou stavbu na vybraném rámovém setu, ale možnost nadstandardní volby osazení v rámci sériově nabízené kolekce. Jednou z velkých značek nabízejících možnost takzvané „customizace“ je německý Stevens, na jehož Custom Program jsme se rozhodli podívat trochu detailněji.

pokračování článku

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Lucembursku na 2. místě. 03.01.2019

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Novoročním cyklokrosu v lucemburském Pétange na výborném 2. místě. 

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 50. týden 201819.12.2018

Přinášíme přehled novinek na našem skladě. Doporučujeme vhodné vánoční dárky, které naleznete v oddělení Tipy na dárky nebo i široký sortiment sportovního oblečení a doplňků Progress sportswear. Několik tipů máme připraveno i pro ženy-cyklistky. Nové katalogy Galaxy 2019 aj. v elektronické podobě si můžete prolistovat i na našich stránkách v oddělení Katalogy zde. Na videopředstavení společnosti CYKLOŠVEC se můžete podívat na našem Youtube kanále. 

pokračování článku

Představujeme pánské tipy na dárky18.12.2018

Už se to krátí – za týden jsou Vánoce! A vy ještě nemáte dárky? U nás ty cyklistické rozhodně stihnete! Sérii článků s tipy na dárky zakončíme dnes, s čistě pánským výběrem. Inspirujte se a hlavně – pospěšte si!

pokračování článku

Fotogalerie Stevens Prestige18.12.2018

Cyklokrosová sezóna je v plném proudu a my jsme si z nabídky německého Stevensu vybrali model Prestige, tvořící kvalitativní střed nabídky kolekce 2019.

pokračování článku
1 2 3 4 5 6 ... 23
powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze