Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5 ... 23

Test Cykloservisu - Stevens Prestige13.02.2019

Německý Stevens je již dlouhé roky doslova synonymem profesionálního cyklokrosu a na svém kontě má celou sbírku nejcennějších světových titulů. Jelikož je cyklokrosová sezóna v plném proudu, vybrali jsme si do testu právě „CX“ model Prestige, tvořící kvalitativní střed nabídky kolekce 2019

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 6. týden 201909.02.2019

Přehled slev na našem skladě. Zlevnili jsme elektrokola TOTEM - Eagle Montana Man. Tyto modely budeme průběžně doplňovat na sklad. 

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 5. týden 201908.02.2019

Přehled novinek na našem skladě. Doplnili jsme novinky španělského výrobce přileb, treter a brýlí Catlike.

pokračování článku

Navštivte půjčovnu lyží a skiservis v prodejnách CYKLOŠVEC07.02.2019

Provozujeme půjčovnu lyží a snowboardů ve Vlašimi a v Písku - ceník: zde. Rozšířili jsme nabídku lyží a bot na prodej i v půjčovně. Nově půjčujeme lyže, boty, hole, přilby i na celou sezónu do konce března. Nabízíme skiservis ve Vlašimi a v Písku v Harantově 1317.

pokračování článku

Mistrovství světa v cyklokrosu v Dánsku úspěšné pro Stevens07.02.2019

Dva tituly mistrů světa získali v dánském Bogense Sanne Cannt a Ben Tulett, stříbro Wout van Aert, bronz Ryan Cortjens a 4. místo nejlepší z reprezentace ČR - Tomáš Kopecký - všichni na Stevens Super Prestige.

pokračování článku

Stevens Sonora XO 2019 – Komfortní závoďák31.01.2019

Kdo Stevens již delší dobu sleduje ví, že jméno Sonora patří špičkovému karbonovému rámu, který je ukázkou vysoké technické vyspělosti této německé značky. Sonora pro rok 2019 zredukovala počet komponentových klonů, takže již to není šest kousků v kategorii, ale jen tři.

pokračování článku

Kenda bude nově podporovat Aarona Gwina a Intense Factory Racing team!29.01.2019

Kenda hrdě oznamuje, že se stala oficiálním sponzorem a dodavatelem plášťů Intense Factory Racing teamu (IFR) a jeho tří závodníků nejvyšší úrovně. Nový seznam zahrnuje jednoho z nejlepších světových sjezdařů, několikanásobného medailistu světového poháru Aarona Gwina (USA), amerického národního šampiona Neko Mullalyho (USA) a navrátivšího se člena týmu Jacka Moira (AUS).

pokračování článku

Novinky CYKLOŠVEC 4. týden 201928.01.2019

Přehled novinek na našem skladě. Doplnili jsme především sortiment značek KMC, Catlike a napletených kol Nexelo.

pokračování článku

Nová prodejna CYKLOŠVEC České Budějovice26.01.2019

Otevřeli jsme novou prodejnu CYKLOŠVEC v Českých Budějovicích, Lidická 179/47 vedle pivovaru Samson. Samozřejmě je součástí obchodu kvalitní servis kol a elektrokol. Najdete zde široký sortiment značek, které CYKLOŠVEC dováží a distribuuje v ČR: GalaxyStevensTotemKendaCatlike, Fox Racing ShoxMarzocchi, RodiBlack JackDedaMudRSPSigmaVeloKMC, M-WaveNexeloCrops aj., ale i americkou značku Trek,

Zveme Vás na testování kol a elektrokol 22.3. až 24.3. do Českých Budějovic na fotbalové hřiště SK Slavia /Koh-i-noor/ u Malého jezu na cyklostezce podél řeky Malše nedaleko naší prodejny.

pokračování článku

CROPS – originální japonské doplňky za zajímavé ceny25.01.2019

Chystáte se vybavit svoje kolo před nadcházející sezónou novými doplňky? Třeba odolným zámkem, LED světly a brašnami? Řešením může být japonský výrobce CROPS. A jak u Japonců bývá zvykem, počítat lze s technologickou dokonalostí a vlastním přístupem.

pokračování článku
1 2 3 4 5 ... 23
powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze