Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 5 ... 26

2. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Chýnov03.06.2019

V Chýnově se jel 2. závod Stevens Jihočeského MTB poháru, který byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Ve svých kategoriích se postavili také na stupně vítězů. Olda Míka vyhrál na delší trase 47 km a Petr Soukup na kratší trase 25 km. 3. závod Stevens Jihočeského MTB poháru se jede 15.6. v Salačově Lhotě u Pacova.

pokračování článku

Stevens E-Wave 2019 – Vstupní model s novým rámem01.06.2019

Pro německou značku Stevens jsou elektrokola velmi důležitou položkou, proto se každoročně inovují, mají speciální katalog i expozici na světových veletrzích. Celkem je k dispozici šestatřicet modelů v šesti základních kategoriích. Letos se inovovalo docela podstatně, takže vstupní model E-Wave dostal nový rám, který měly dříve jen vyšší řady ebiků Stevens.

Stevens E-Tremalzo – Silák s dlouhou výdrží31.05.2019

Zbrusu nový model horského elektrokola Stevens dostal název podle lokality v italských Dolomitech. Tento velmi oblíbený průsmyk se jezdí z obou stran, ale směrem nahoru to byla vždy výzva jen pro trénované. Zrovna s tímto ebikem by jste nahoru vystoupali jedna báseň a díky tlustým gumám by se vám po šutrech jelo bezpečně i zpět. Trochu jsme se nechali tím pojmenováním unést, ale tady prostě sedí.

Stevens E-Wave Lady – Hodně síly a elegance27.05.2019

Ebiky zaujímají stále větší podíl z trhu jízdních kol, v poslední době jsou to právě horská kola s motorem, které zaznamenávají největší boom. Stevens sídlí v Německu a tak elektrokola musí být chtě nechtě technicky dokonalá. Výhodou je, že i ten nejníže postavený model disponuje velmi slušnými parametry.

Novinky CYKLOŠVEC 20.týden20.05.2019

Přehled novinek na našem skladě. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží Nexelo, VebenM-Wave, Ferdus, Deda a další.

1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru Tábor Bike Classic19.05.2019

Tábor Classic Race MTB "Žižkova pomsta" - 1. závod Stevens Jihočeského MTB poháru na delší trase 42 km vyhrál Jan Písař, druhý dojel Pavel Staněk a třetí Ivan Rybařík. Závod byl úspěšný i pro závodníky Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Ve svých kategoriích se postavili také na stupně vítězů.

O víkendu se konal 2. závod Galaxy Stevens série 2019 v Náměšti nad Oslavou 13.05.2019

Petr Šťastný /Sport Races - Isaac team/ mezi muži a Monika Klimešová /ENDEKA BASSTA team/ mezi ženami vyhráli Náměšťský Cyklomaraton - 2. závod Galaxy Stevens série 2019 na trase 50 km. Závod měl letos dvě trasy 25 km a 50 km, které se s novými změnami závodníkům hodně líbily.

Pozvánka na testování kol a elektrokol 2019 Stevens, Galaxy a Totem09.05.2019

Zveme Vás na testování kol a elektrokol Stevens, Galaxy a Totem 2019. Pokračujeme 18.- 19.5. Praha EBIKE FEST www.ebikefest.cz, 24.- 26.5. Světový pohár MTB XCO - Nové Město na Moravě, 24. - 26.5. Bikefest v Kálnici www.bikefest.sk, 1. 6. Vlašim. Seznam testovacích kol postupně zde doplňujeme.

Novinky CYKLOŠVEC 18. týden 201906.05.2019

Přehled novinek na našem skladě. Aktuálně jsme na náš sklad doplnili zboží Nexelo, Shimano, RSP, Cyklostar, Ferdus a další. Průběžně doplňujeme kola a elektrokola Galaxy, Stevens a Totem.

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS TEAM na prvních letošních závodech02.05.2019

Závodníci teamu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS absolvovali první letošní závody na silnici i MTB.

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze