Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4

Úspěšné japonské turné Emila Hekeleho27.11.2018

Cyklokrosař týmu Galaxy Cyklošvec Stevens Emil Hekele si vedl úspěšně na svém japonském turné. Ve všech třech závodech, které v zemi vycházejícího slunce absolvoval, se postavil na pódium. Emil Hekeke dojel dvakrát druhý a jednou třetí.

pokračování článku

Emil Hekele v Japonsku dvakrát na stupních vítězů!24.11.2018

Emil Hekele z celku Galaxy CykloŠvec Stevens dojel druhý v japonském závodě Rapha Supercross Nobeyama.

pokračování článku

Emil Hekele zvítězil ve Francii a závodí v Japonsku15.11.2018

Emil Hekele z týmu GALAXY STEVENS CYKLOŠVEC si připsal další letošní vítězství. I když nedělní závod nepatřil do seriálu UCI, zkušený český cyklokrosař vyhrál ve francouzkém městě Dijon exhibiční cyklokrosový závod, na který byla pozvána francouzká cyklokrosová a biková ikona, mistr světa a olympijský vítěz Miguel Martinez.

pokračování článku

Vyhlášení JAL 2018 v Nahořanech13.11.2018

Slavnostní vyhlášení JAL 2018 proběhlo 10. 11. 2018 v Nahořanech. Výborně si vedli letos i závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens.

pokračování článku

Emil Hekele třetí v Lucembursku04.11.2018

Minulou neděli se konal cyklokrosový UCI závod 2.kategorie v lucemburském městečku Contern. Na startu v Conternu se sešla výborná konkurence 66 závodníků z mnoha zemí včetně Belgie, Francie, Holandska, Lucemburska, Německa, Velké Británie, Bulharska, Chorvatska a Česka. Český cyklokrosař a jezdec týmu GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS Emil Hekele projel cílem jako třetí za dvěma závodníky týmu Telenet Fidea Lions.

pokračování článku

Emil Hekele dojel 3. v Slovenském poháru v cyklokrosu v Podbrezové20.10.2018

Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel dnes 3. ve Slovenském poháru v cyklokrosu v Podbrezové a vede v průběžném pořadí mezi muži elite.

pokračování článku

Velká cena města Veselí nad Lužnicí 14.10.201815.10.2018

Velká cena města Veselí nad Lužnicí se jela s podporou CYKLOŠVEC. Hlavní cenou v tombole pro žáky základních škol bylo horské kolo Galaxy, které vyhrála Kristýna Nováková. Mezi muži elite vyhrál Tomáš Paprstka a třetí dojel Lukáš Smola. 

pokračování článku

TOI TOI Cup Jičín15.10.2018

Výborně si vedli opět závodníci na kolech Stevens i závodníci v přilbách, brýlích a tretrách Catlike. Na Stevens Belgičan Wietse Bosnans dojel druhý a Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ osmý.

Mezi juniory zvítězil Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/

pokračování článku

Emil Hekele opět dominoval na Slovensku10.10.2018

V neděli 7.10  se jel v Rakové u Čadci 3. díl Slovenského poháru v cyklokrosu, který byl mimo jiné zařazen do UCI kalendáře. Tak jako minulý týden v Levoči na něm dominoval český závodník Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ na Stevens Super Prestige.

pokračování článku

Výsledky jezdců Galaxy CykloŠvec Stevens v Galaxy Stevens sérii 201808.10.2018

Výborně si vedli závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens v závodech Galaxy Stevens série 2018. V celkovém pořadí vyhrál mezi muži A už potřetí v řadě Lukáš Smola a druhý skončil Tomáš Kudlák. Mezi muži nad 40 let zvítězil Jan Putschögl /všichni GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/.

pokračování článku
1 2 3 4
Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze