Novinky e-mailem

Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3

O víkendu se konal 2. závod Galaxy Stevens série 2019 v Náměšti nad Oslavou 13.05.2019

Petr Šťastný /Sport Races - Isaac team/ mezi muži a Monika Klimešová /ENDEKA BASSTA team/ mezi ženami vyhráli Náměšťský Cyklomaraton - 2. závod Galaxy Stevens série 2019 na trase 50 km. Závod měl letos dvě trasy 25 km a 50 km, které se s novými změnami závodníkům hodně líbily.

pokračování článku

Mistrovství světa v cyklokrosu v Dánsku úspěšné pro Stevens07.02.2019

Dva tituly mistrů světa získali v dánském Bogense Sanne Cannt a Ben Tulett, stříbro Wout van Aert, bronz Ryan Cortjens a 4. místo nejlepší z reprezentace ČR - Tomáš Kopecký - všichni na Stevens Super Prestige.

Foto z mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 v Holých Vrších13.01.2019

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ a jeho fanklub na Mistrovství ČR v cyklokrosu 2019 Holé Vrchy. Skvělý výkon Emila, fantastická atmosféra, výborný fanklub...

Foto z Toi Toi Cupu 2018 v Mladé Boleslavi16.12.2018

Emil Hekele /Galaxy CykloŠvec Stevens/ dojel v Toi Toi Cupu v Mladé Boleslavi na 7. místě jako třetí z českých jezdců.

Foto z Toi Toi Cupu 2018 v Jabkenicích09.12.2018

Tomáš Paprstka vyhrál Toi Toi Cup v cyklokrosu v Jabkenicích s Catlike a KMC. Mezi juniory na kolech Stevens dojeli 2. Pavel Bittner (Mapei Merida Kaňkovský) a  3. Jakub Ťoupalík (Cycling Academy Tábor). Mezi ženami dojela na Stevens 4. Magdaléna Mišoňová /Sokol Adastra Veltěž/

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Koksijde29.11.2018

Závodníci na Stevens si vedli výborně v 5. závodě Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Koksijde.

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu 2018 v Táboře 20.11.2018

Stánek CYKLOŠVEC byl opět na Světovém poháru v cyklokrosu v Táboře. Velký zájem diváků  na stánku byl o StevensGalaxy, Totem, KMC Kenda i Nexelo CZ. Závodníci na kolech Stevens byli úspěšní ve všech kategoriích. Mezi ženami druhá dojela mistryně Evropy Annemarie Worst, třetí Alice Maria Arzuffi a šestá po pádu mistryně světa Sanne Cant.

Foto z Toi Toi Cupu v Kolíně11.11.2018

Výborně si vedli závodníci na Stevens na Toi Toi Cupu v Kolíně. Mezi juniory obsadili první dvě místa 1. Tom Lindner /Stevens Racing Team/, 2. Jakub Ťoupalík /Cycling Academy Tábor/ a mezi muži Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/ dojel 6.

Foto z Toi Toi Cupu ve Slaném28.10.2018

Toi Toi Cup v cyklokrosu pokračoval čtvrtým závodem kategorie C1 ve Slaném. Na kolech Stevens dojeli mezi muži 7. Adam Ťoupalík /Steylaerts-777 Cyclocrossteam/, 8. Emil Hekele /GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS/, 22. Lukáš Smola /TOI TOI Cykloklub Slaný/ na Stevens Super Prestige - test na MTBS.CZ: zde. Toi Toi Cup v cyklokrosu pokračuje pátým závodem kategorie C1 v Kolíně v sobotu 10.11.2018, který opět uvidíte v přímém přenosu na ČT sport od 12:15 hod. 4. závod Světového poháru v cyklokrosu se jede 17.11. v Táboře. Na obou těchto akcích najdete stánek CYKLOŠVEC s koly Stevens a dalšími novinkami značek, které CYKLOŠVEC dováží do ČR.

Foto ze Světového poháru v cyklokrosu v Bernu25.10.2018

Třetí závod Světového poháru v cyklokrosu se jel v Bernu. Autogramiáda mistrů světa proběhla na stánku Stevens. Mistr světa Wout van Aert na Stevensu dojel druhý.