Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice

5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice na delší trati 45 km vyhrál Karel Moravec /VELOSPORT VALENTA/, druhý dojel Lukáš Smola a třetí Robert Hůla /oba na Stevens Sonora za TOI TOI Cykloklub Slaný/.

Mezi ženami zvítězila Pavlína Macková /Cykloklub Chýnov/

Na kratší trati 26 km vyhrál Adam Kubík /Cycling Academy Tábor/. Mezi ženami zvítězila Marika Pulkrabová /BSK Cyklomarket/

Dobře si vedli i závodníci Galaxy CykloŠvec Stevens teamu. Petr Soukup dojel celkově 4. na trati 26 km a vyhrál mezi muži 36 - 49 let. Jan Tichý skončil 6. mezi muži 19 -35 let.
Na delší trati 45 km mezi muži 50 -59 let dojel Oldřich Míka 2. a Michal Karella 11. Mezi muži 18 - 29 let skončil Josef Slanař 8., Tomáš Kudlák 13. a Ondřej Janota 17.

Fotogalerie

5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice Josef Slanař  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice 5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice Petr Soukup Petr Soukup Petr Soukup  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice Jan Tichý Lukáš Smola na Stevens Sonora GX 2. Lukáš Smola na Stevens Sonora GX a vítěz Karel Moravec Robert Hůla 3. v cíli na 46 km Robert Hůla a Lukáš Smola Ivan Rybařík 4. Josef Slanař Tomáš Kudlák Olda Míka a Tom Kudlák Míra Kouba Galaxy Skylab 5.0  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice 1. Petr Soukup Petr Soukup  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice 5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice 1. Ivan Rybařík   5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice Robert Hůla a Lukáš Smola  5. závod Stevens Jihočeského poháru MTB GS Technik Jistebnice