Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

 

CYKLOŠVEC přijme prodavače, mechanika do Písku i do Vlašimi 26.07.2021

Přijmeme prodavače - mechanika do prodejen CYKLOŠVEC v Písku i ve Vlašimi. Hledáme také skladníka a grafika do velkoobchodního skladu v Písku. Nástup možný ihned, lze i na brigádu a na vedlejší pracovní poměr.

Foto z Českého poháru a JAL na silnici v Záboří 24.07.2021

Memoriál Christiana Battaglii 5. díl Škoda Cupu a závod JAL se jel v Záboří u Blatné s podporou CykloŠvec, Stevens, KMC, Cyklostar, Nexelo aj. 

Horké novinky značky Totem potěší příznivce terénu 22.07.2021

Dnes pro mnohé nenápadná značka, ale patří k průkopníkům české ebikové scény, jako jedna z prvních u nás dokázala produkovat kvalitní elektrokola ve vlastní režii, společnost Totem vyvíjela i originální středový pohon a občas se blýskla zajímavými projekty. Totem  přichází se dvěma novinkami, které určitě stojí za pozornost. Zrovna v této době, kdy je všech kol obecně málo, je to příjemné oživení trhu s cenově dostupnými ebiky.  

Novinky CYKLOŠVEC 24. týden 18.06.2021

Představujeme novinky na našem skladu v cenách s DPH. Aktuálně jsme naskladnili zboží značek Stevens, Shimano, Nexelo, RSP, M-Wave, Progress aj. Sledujte náš facebook a instagram.

United – nová značka nejen horských kol na našich prodejnách 10.06.2021

Letošní rok je mimořádný tím, že je celosvětově nedostatek nových kol. Udělali jsme všechno, abychom k vám nová kola, především z nejoblíbenější kategorie pevných MTB dostali. A povedlo se. Představujeme vám United, horská kola a BMX se zajímavým poměrem cena/výkon.

 

ÚVODNÍ STRANA

Nebyly nalezeny žádné položky.
Strana 32/291...303132

     

Sphere 

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze