Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem
CYKLOŠVEC s.r.o. (https://www.cyklosvec.cz/)

 

Aktuální informace k provozu CYKLOŠVEC 01.03.2021

Od 1. 3. máme otevřená výdejní místa na našich prodejnách CYKLOŠVEC v Písku U Hřebčince 2509 i v Harantově ul. 1317, ve Vlašimi a v Č.Budějovicích pro výdej objednávek z e-shopu. Příjem a výdej servisu probíhá před prodejnami. V provozu je i servis FOX a Marzocchi v Písku.  Velkoobchodní sklad v Písku je otevřen. 

Novinky CYKLOŠVEC 11. týden 23.03.2021

Prohlédněte si nové zboží v našem sortimentu. Doplnili jsme na sklad zboží značek NexeloDeda ElementiTRCMUDCyklostarRSP aj.

Stevens, Fox, Marzocchi... 23.03.2021

Společnost exkluzivních světových značek doplňuje v případě portfolia společnosti CYKLOŠVEC ještě řada dalších, ať už se jedná o vlastní kola Galaxy, dále o pláště a duše Kenda, řetězy KMC, komponenty a doplňky Nexelo a mnohé další zastupovaná jména, včetně luxusní italské kultovky Deda Elementi.

Fox/Marzocchi 2021 - Nezůstal kámen na kameni 23.03.2021

Nové kolekce nejdůležitějších odpruženářských značek bývají vždy očekávány s velkým napětím, neboť právě odpružení bývá mnohdy alfou a omegou výsledného jízdního projevu drtivé většiny MTB modelů. Americká kultovka na poli odpružení, Fox, si pro sezónu 2021 přichystala tolik novinek, že bychom se nebáli téměř celou kolekci označit za úplně novou.

Novinky CYKLOŠVEC 8. týden 22.02.2021

Představujeme novinky a zboží ve slevě na našem skladu. Aktuálně jsme naskladnili oblíbené koloběžky Galaxy Trifid, Zenit a Calypso i zboží značek KMC, Black Jack aj. Na webu mtbs.cz vyšel článek Tannus Armour - Sbohem, defekte!

 

ÚVODNÍ STRANA

Nebyly nalezeny žádné položky.
Strana 31/281...293031

     

Sphere 

Vytvořilo SOFICO-CZ, a.s. mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze