Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

STEVENS MTB VÍKEND 2023

Cycling team STEVENS CYKLOŠVEC PÍSEK pořádal 8.ročník MTB závodů STEVENS MTB VÍKEND - Memoriál Jiřího Vinklera v pátek 23.6. závod dvojic a v sobotu 24.6. STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE – Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023.

23.6. PÁTEK - STEVENS ZÁVOD DVOJIC KUKLE

Trasa: 15km / Prezentace: 17:00 / Start: 18:00 Kategorie: Muž - Muž, Žena - Žena, Smíšené, Rodinné, Dítě - Dítě, Rodič - Dítě

STEVENS ZÁVOD DVOJIC KUKLE v kategorii muž - muž zvítězili Robert Hula - Patrik Černý z Expres CZ - Tufo Team Kolín. V kategorii rodina zvítězili Šebík - Janeček z Junior cycling projekt team, v kategorii žena - žena H. Kotlínová - K. Rotbauerová z ČEZ cyklo tam Tábor, v kategorii dítě - dítě J. a L. Herinkovi, v kategorii muž - žena Vlasatý - Zárybnická, v kategorii dospělý - dítě L. Hronek - J. Herink.

24.6. Sobota

STEVENS CYKLOŠVEC MARATON KUKLE

Mistrovství Jihočeského MTB poháru 2023

Trasy:    A - 45KM 3 okruhy / B - 30KM 2 okruhy /pro MTB i GRAVEL/

V kategorii dospělých vyhráli oddílové kolegové z týmu Expres CZ Tufo Team Kolîn - první Robert Hula a druhý Patrik Černý. Třetí dojel Miloš Doubek z týmu Spectrum Bike Racing. Nejlepším závodníkem z Písecka byl celkově pátý a třetí v kategorii 18 - 29 let domácí Tomáš Košťál /Stevens Cyklošvec Písek/. Kratší třicetikilometrovou trať vyhrál Dominik Kukla z týmu ADASTRA Cycling Team, druhý dojel Filip Bursa z LYKO klub Prachatice a třetí Vladislav Markvart z týmu MS Bike Academy racing. Čtvrtý celkově a třetí v kategorii 15 - 18 let dojel Jaroslav Hronek ml. z pořádajícího Stevens Cyklošvec Písek. Výsledky: zde

Ředitel závodu: Jaroslav Hronek , Tel: 777 958 909, truhlarstvihronek@seznam.cz