Kategorie
Kategorie Výrobci
Novinky e-mailem

Foto z Českého poháru a JAL na silnici v Záboří

Memoriál Christiana Battaglii 5. díl Škoda Cupu a závod JAL se jel v Záboří u Blatné s podporou CykloŠvec, Stevens, KMC, Cyklostar, Nexelo aj.

Ve spurtu vyhrál Škoda Cup Matúš Štoček z Topforex ATT Investments. Druhý dojel Matěj Zahálka z Elkov Kasper a třetí Michal Schuran z AC Sparta Praha, který závodí s na pláštích Kenda Valkyrie Pro 28x622 a s řetězy KMC. Jezdci týmů Favorit Brno a KED Stevens Berlín startovali na kolech Stevens. V elitní kategorii si z Favoritu Brno, který závodí na Stevens Izoard Pro Disc v přilbách Catlike Vento a s řetězy KMC vedl nejlépe Adam Křenek, který obsadil 13. místo, Michal Rotter byl 17 a Petr Hampl dojel na 27. místě. Závod pořádal CK Příbram Fany Gastro.