Aktuality

Řadit dle: názvu | data | standardně
1 2 3 4 ... 10

Foto ze Světového poháru MTB v Novém Městě na Moravě 201828.05.2018

Na Světovém poháru MTB 25. - 27.5. na stánku CYKLOŠVEC byl velký zájem o nová kola Stevens, Galaxy i Totem i o novinky CatlikeFOX, Kenda, Nexelo, KMC, Cyklostar aj. z naší nabídky.

pokračování článku

GALAXY CYKLOŠVEC STEVENS - závod dětí a testování kol a elektrokol v Písku20.04.2018

Galaxy CYKLOŠVEC Stevens závod dětí na kolech i koloběžkách za krásného jarního počasí proběhl 19.4. v Písku v areálu CYKLOŠVEC a Jaroslava Fajtlová - JF Autocentrum Fiat. Proběhlo zde i testování kol, elektrokol a koloběžek Galaxy bikeStevens Bikes, Totem, Crussis aj.

Foto z mistrovství ČR a SR 2017 na silnici v Žiaru nad Hronom26.06.2017

Mistrovství ČR a SR 2017 na silnici se jelo v Žiaru nad Hronom. Vítězem společného závodu se stal Zdeněk Štybar (Quick-Step Floors). Mistrovství SR 2017 vyhrál podruhé za sebou Juraj Sagan a druhý mezi slovenskými jezdci dojel úřadujícící mistr světa Peter Sagan.

Foto a video ze Světového poháru MTB 2017 v Novém Městě na Moravě23.05.2017

Na Světovém poháru MTB v Novém Městě na Moravě se sešla světová bikerská elita a tradičně i spousta fanoušků, kteří očekávali Jardu Kulhavého opět na stupních vítězů, což se bohužel nepodařilo. Vyhrál Švýcar Nino Schurter (Scott-Sram) a opanoval úvodní podnik Světového poháru v cross-country před Španělem Davidem Valerem (MMR) a Francouzem Julienem Absalonem (BMC).

powered by Internetový obchod Ordis e-shop mapa stránek prohlášení o přístupnosti klasická verze mobilní verze